×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Bydlení jako na pláži

    
     
  
Stojací lampa bodová, LED
Vzhled světlometu s bodovým svítidlem ve stříbrné barvě
2 290 Kč Quickshop
   
  
 
   
 
Paraván
Bohužel vyprodáno
 
 

Inspirace do chodby

Nápady na zahradu a terasu

 
  
     
  
  
  
  
   
Lounge sedátko
Bohužel vyprodáno
Lounge sedátko
Flexibilní kombinace – mnoho možností sestavení pro malé i velké prostory
3 490 Kč
   
  
  
  
  
 
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.

Lesy jsou nenahraditelné.

Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, je tento produkt z regionálního a udržitelného lesního hospodářství GUT GEMACHT.

Přísné standardy v oblasti životního prostředí a krátké přepravní vzdálenosti zajišťují odpovědné a vůči klimatu přátelské lesní hospodářství. Můžete se tedy spolehnout, že biologická rozmanitost lesů je chráněna. Také se dbá na dodržování zákonů a na bezpečené pracovní podmínky lesníků. To představuje udržitelnost až do posledního detailu.