Schließen

Bydlení jako u moře

Nábytek a doplňky ve středomořském stylu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Doma je skvěle

Stylové nápady do obývacího pokoje

Vítejte u nás!

Nábytek ve venkovském stylu do předsíně

Pohádkově krásný spánek

Nábytek a textilie do ložnice

  

Len je prostě úžasný!

Přírodní udržitelný materiál: lněná příze je čistě rostlinného původu, získává se ze lnu. Lněný materiál je od přírody velmi odolný, prodyšný, nežmolkovatí, je chladivý a vhodný pro alergiky.

Naše textilie jsou vyrobené ze 100 % lnu nebo jsou pololněné – v takovém případě obsahují kromě lnu i bavlnu z ekologické produkce.
  
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
  
Bohužel vyprodáno
  • Koberec
1 990
  

Pro dobrý spánek

Spací pytel je passé. S tímto stylovým postelovým setem máte deku a polštář vždy s sebou i na cestách. Praktické: v kompaktních uchovávacích sáčcích zůstane i na cestách všechno čisté.
 
          

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.