×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Budík Star Wars™ »Darth Vader™«

Budík Star Wars™ »Darth Vader™«

I maskovaný v tomto malém přístroji vzbuzuje Darth Vader™ hrůzu. Když se ozve originální zvuk souboje světelnými meči, rychle se proberete ze sna a uvítáte nový den. Funkce snooze pro odložení buzení je jako stvořená pro ty, kdo si rádi pospí. Tento budík Star Wars™ má digitální LC displej s 24 hodinovým režimem zobrazení času, tlačítko pro nastavení hodin a minut a vypínač pro funkci buzení. Číslice a pozadí svítí oranžově.
999 Kč
999
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.