×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Budík s opakovaným buzením ovládaným řečí

Budík s opakovaným buzením ovládaným řečí

Tento budík poslouchá na slovo! Opakované buzení se dá aktivovat tlačítkem pro odložení buzení snooze nebo řečí. Díky vzrůstající hlasitosti alarmu se budete ze snů vracet opravdu zlehoučka. Tento budík řízený rádiovým signálem má analogový quarzový strojek s podsvíceným ciferníkem. A čas se, jak je u rádiově řízených hodin obvyklé, nastavuje automaticky, automatický je také přechod z letního času na zimní a opačně.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.