×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Budík řízený rádiovým signálem PHILIPS AJT5300W

Budík řízený rádiovým signálem PHILIPS AJT5300W

Perfektní budík pro milovníky spánku, kterým se ráno nechce vstávat: Budík PHILIPS AJT5300W řízený rádiovým signálem budí díky funkci „dřímání“ obzvlášť jemně. To, abyste opět nezaspali, zajistí pomalu se zesilující tón buzení, který lze nastavit zcela podle Vašeho přání. Můžete nastavit dva různé časy buzení. Večer Vás budík díky funkci sleep timer uvede poklidně do říše snů. Bude až do stanovené doby hrát hudbu – automaticky v energeticky úsporném režimu standby. Budík s reproduktorem Bluetooth® Díky Bluetooth® 2.1 lze budík řízený rádiovým signálem používat také k bezdrátovému přehrávání hudby. Budík je vybaven reproduktorem Bluetooth® a funkcí dobíjení smartphonů přes Bluetooth®. Technické detaily Digitální FM tuner s možností uložení rozhlasových stanic 20 předvoleb rozhlasových stanic Frekvenční pásmo 87,5–108 MHz Audio vstup (3,5 mm) pro přehrávání MP3 Integrovaný mikrofon pro handsfree telefonování LED kontrolka 24hodinové zobrazení času Verze V2.1 + EDR Profily A2DP, HFP, AVRCP Dosah 10 m (volný prostor bez překážek) Napájení přes AC vstup Režim standby pro úsporu elektrické energie < 1 W Napájení 100–240 V AC, 50/60 Hz Nabíjení přes USB 5 V, 1 A Kompatibilita: tablety a smartphony s operačním systémem Android 2.1 a Bluetooth® 2.1 nebo vyšší verzí, dalšími zvukovými zařízeními s Bluetooth® 2.1 nebo vyšší verzí


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.