×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Budík řízený rádiovým signálem

Budík řízený rádiovým signálem

Ať už na cestách, nebo doma: S tímto budíkem řízeným rádiovým signálem nehrozí zaspání. Budík má podsvícený ciferník a fluoreskující ručičky, takže je i za tmy dobře vidět, kolik je hodin. Hlasitost zvonění začíná na tiché úrovni a postupně se zesiluje – dá se však přerušit i pomocí funkce snooze pro odložené buzení. I bez příjmu rádiového signálu Budík s pláštěm s povrchem soft touch je vybaven automatickým nastavením času a přechodu ze zimního na letní čas. Analogový quartzový strojek funguje naprosto přesně, i když budík nepřijímá rádiový signál.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 7/2017  Ložnice a byt

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.