×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Budík Philips řízený rádiovým signálem

Budík Philips řízený rádiovým signálem

Na velkém, dobře čitelném displeji tohoto budíku Philips řízeného rádiovým signálem uvidíte přesný čas naprosto jasně, ať už bude stát někde v místnosti, nebo na nočním stolku. Budík disponuje dvěma alarmy a funkcí odloženého buzení snooze, takže můžete po zazvonění budíku dřímat dalších devět minut – až do dalšího zazvonění budíku. K dispozici je také funkce sleeptimer pro usínání a vstávání s hudbou. Hudba se po daném časovém intervalu (15, 30, 60, 90 nebo 120 minut) automaticky vypne. Budík se snadno obsluhuje. Technické detaily Digitální VKV tuner s možností uložení 10 rozhlasových stanic VKV frekvence 87,5 až 108 MHz Zobrazení času s funkcí alarmu Integrovaná proudová pojistka díky baterii – alarm funguje i v případě výpadku proudu
999 Kč
999
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 12/2018  Wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty