×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Bruselský vaflovač

Bruselský vaflovač

Ráno, v poledne nebo večer: Vafle chutnají prostě vždycky! S tímto bruselským vaflovačem je jejich pečení opravdová hračka. Snadná obsluha pro vynikající vafle Povrchová úprava desek z matované ušlechtilé oceli minimalizuje připékání vaflí, redukuje ulpívání těsta a usnadňuje čištění. Kontrolka, ochrana proti přehřátí a protiskluzové silikonové nožky zajistí, aby zacházení s přístrojem bylo ještě snazší a bezpečnější. Díky navíjení kabelu ve dnu přístroje a pojistce na úchytu usnadňují přenášení přístroje – třeba když ho chcete vzít na oslavu nebo k přátelům, abyste si společně pochutnali na čerstvých vaflích.
699 Kč
699
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.