×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Bluetooth® reproduktor se světelnými efekty

Bluetooth® reproduktor se světelnými efekty

Výrazný zvuk a efektní hra barev S tímto reproduktorem Bluetooth® můžete nastavit pět různých světelných efektů a tři různé intenzity světla. Různobarevné efekty se perfektně hodí k rytmu hudby. G-senzor nastavuje různé světelné efekty – vždy podle toho, zda se reproduktor nachází ve vertikální nebo horizontální poloze. Výrazný zvuk reproduktoru si samozřejmě můžete vychutnat i bez světelných efektů – lze je vypnout. Bezdrátový přenos hudby přes Bluetooth® 4.0 Hudba např. ze smartphonu, tabletu nebo PC s využitím technologie Bluetooth®-4.0. Reproduktor Bluetooth® s funkcí handsfree Zážitek z hudby i přijímání hovorů: S tímto reproduktorem vybaveným mikrofonem a tlačítkem pro příjem hovorů můžete dělat obojí. Jednoduše připojte reproduktor ke smartphonu, poslouchejte hudbu a žádný příchozí hovor nezmeškáte. Technické detaily Integrovaný akumulátor: doba provozu až 7 hodin Rychlé propojení se smartphonem díky technologii NFC™ S vypínačem, regulátorem hlasitosti, tlačítkem světelného režimu a režimu přehrávání, tlačítkem pro příjem hovoru / spuštění přehrávání / posun dopředu / posun dozadu Vstup AUX, např. k připojení MP3 přehrávače Přímé přehrávání z paměťových karet Micro SD Napájení přes mikro USB Pogumovaný povrch


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.