×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Bezpečnostní zámek na okna a dveře

Bezpečnostní zámek na okna a dveře

Bezpečný a komfortní Tento bezpečnostní zámek zajistí s minimálními náklady okna a dveře, která se otevírají směrem dovnitř, proti zlodějům. Je vybaven stabilním kolíkovým uzávěrem s kvalitní čtyřkolíkovou cylindrovou vložkou – všechny části relevantní z hlediska bezpečnosti jsou vyrobené z tvrzené oceli. Uzamčení tohoto přídavného zámečku můžete provést bez klíčků, otevření je možné jen klíčky. Kombinovatelný Pokud používáte více produktů stejného modelu od Tchibo, stačí pro všechny pouze jeden klíček.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.