×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Bezdrátová stereosluchátka k televizi

Bezdrátová stereosluchátka k televizi

Technika pro domácí kino Podívat se na oblíbený seriál nebo si poslechnout oblíbenou hudbu, aniž byste rušili okolí. Tato bezdrátová stereosluchátka přenášejí zvuk např. z televize nebo z Hi-Fi věže a jsou maximálně komfortní. Nosná frekvence 2,4 GHz bez šumu umožňuje skvělý a bezpečný přenos. Zvuk je přirozený, v CD kvalitě. Pro uzpůsobení redukovaným sluchovým frekvencím ve stáří jsou sluchátka vybavena funkcí akustické optimalizace. Komfortní jsou díky minimální hmotnosti a sluchátkům pod bradu. Technické detaily Ovladač hlasitosti se samostatným ovladačem balance a LED kontrolkou Hlasitost až cca 120 dB Funkce rychlého nabíjení Dosah až cca 20 m Externí mikrofon pro připojení na sluchátka nebo na televizi – umožňuje vnímat vedlejší hluky v místnosti Integrovaný lithium-polymerový akumulátor až pro devět hodin provozu v kuse Snadné uvedení do provozu a provoz díky automatickému spojení a přehledným ovládacím prvkům Odstup signál/šum min. 75 dB Frekvenční pásmo 30 Hz – 20 kHz


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.