Schließen

Beauty salon u Vás doma

Vše pro péči o vzhled

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Pečující rituály

Vše pro letní opálení a pěstěnou pokožku

 
 
   
  
  
  
    
 
  • Paleta očních stínů
S jemným hedvábným leskem
129
Náhled
  
   
 
    
 
k dispozici malé množství kusů
 
Bohužel vyprodáno
 
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
  
 
 

Ukažte své ruce a nohy

Doplňky a pečující produkty

Update pro Vaše vlasy

Chytré pomůcky pro skvělý plážový účes

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.