Schließen
Batohy

Objevte dětské batohy do školky a do školy

Svačina, lahev na pití a pastelky či penál s psacími potřebami – ve školce, ve škole nebo na výletě potřebují děti spoustu věcí. A praktické je, když mohou tyto potřeby jednoduše nosit u sebe. Dětský batoh přitom musí splňovat různé nároky: musí být ergonomický a odpovídat velikosti dítěte, vzhled batohu se musí dětem líbit a batoh musí přestát spoustu aktivit. Proto byste se měli spolehnout na nejlepší kvalitu Tchibo!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Nač byste si měli dát pozor při nákupu dětského batohu

Pokud se dítě chystá na výlet nebo túru, potřebuje batoh, který je co nejlehčí a díky ramenním popruhům a hrudnímu popruhu bezpečně sedí na zádech. U batohu na každodenní používání rozhoduje velikost – je potřeba, aby se do batohu vešla přinejmenším jedna kniha formátu A4, a navíc náhradní věci, lahve na pití a dóza na svačinu. Pozor: Velké batohy svádějí děti k tomu, aby batoh přetěžovaly zbytečnostmi. Naplněný batoh by přitom měl vážit maximálně deset procent hmotnosti dítěte!

Důležité: Batoh musí být kvalitní!

Dětský batoh musí splňovat určité požadavky. Určitě je dobré, když se můžete spolehnout na vysoce kvalitní zpracování, které je v Tchibo standardem. Dbáme na odolné, vodoodpudivé materiály, ergonomický design s promyšlenými přihrádkami a rovněž délkově nastavitelné popruhy a snadno ovladatelné zapínání. Dobrý pocit a bezpečnost dítěte je totiž nejdůležitější!

Krásný a praktický? Ale jistě!

My v Tchibo vsázíme na bezvadné zpracování a design vhodný pro děti! Hitem jsou módní batohy s natištěnými motivy komiksových hrdinů a rovněž roztomilé motivy zvířátek nebo hravé vzory ve všech myslitelných barvách. Děvčata i chlapci mají v oblibě batohy ve tvaru zvířátek, například s roztomilými kočičími oušky a z heboučkého plyše. Dětské batohy s reflexními prvky zvyšují bezpečnost, jakmile se začne stmívat, a za tmy.

Co patří do dětského batohu?

Sbalení dětského batohu by mělo být co nejjednodušší. Proto byste měli rezignovat na velké lahve na pití, těžké knihy nebo vyčnívající předměty. Ani příliš mnoho hraček do batohu nepatří. Vysvětlete svému dítěti, že všichni oblíbení plyšáci prostě nemohou být u toho. Do batohu naopak bezpodmínečně patří jméno dítěte, adresa a rovněž telefonní číslo – tyto údaje by v ideálním případě měly být pevně přišité, aby se neztratily.

Kvalita, která se vyplatí – závazek Tchibo

Aby vaše dítě mohlo bez obav každý den nosit batoh a mohlo se z něj dlouho těšit, necháváme dětské batohy průběžně testovat nezávislými instituty. Pečeť TCM od Tchibo je osvědčením ověřené kvality: naše nabídka v e-shopu je zárukou materiálů neobsahujících škodlivé látky, promyšleného designu a jedinečných výrobků, které najdete pouze v Tchibo!