×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Balanční polštář na sezení

Balanční polštář na sezení

Aktivní a dynamické sezení Zdravé, vzpřímené držení těla je pro zdraví člověka velmi důležité. Tento balanční polštářek na sezení nutí k aktivnímu, dynamickému sezení, a tím podporuje pocit rovnováhy. Dochází k procvičování svalstva zad, což může rovněž zlepšit držení těla. Balanční cvičení na tomto polštářku pomáhá zlepšit smysl pro rovnováhu a při pravidelném používání posiluje svalstvo zad a břicha. Přenosný a univerzální Polštářek se dá snadno přenášet, takže je velmi univerzální a můžete jej použít kdekoli – například v kanceláři. Je však vhodný i pro posilovací a balanční cvičení. Díky pumpičce s ventilovou jehlou, která je rovněž součástí balení, a přiloženému plakátu ve formátu A3 s návodem na cvičení můžete ihned začít s cvičením.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 2/2018  Péče o zdraví

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.