×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Balanční polštář na sezení

Balanční polštář na sezení

Pro lepší držení těla a rovnováhu Dokonalý pro každého, kdo hodně a dlouho sedí. Balanční polštář podporuje aktivní sezení a zdravé, vzpřímené držení těla. Trénuje smysl pro rovnováhu a při pravidelném používání pomáhá posilovat svalstvo zad a břicha. Včetně pumpičky s ventilovou jehlou a plakátu velikosti A3 s návodem na cvičení. Flexibilní použití balančního polštáře Balanční polštář na sezení má dva různé povrchy – jednu stranu s nopky a jednu stranu hladkou. Polštář lze používat z obou stran, např. při cvičení a cvicích trénujících smysl pro rovnováhu. Lehce se transportuje a lze jej používat kdekoliv, například u psacího stolu v kanceláři.
349 Kč
349
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 12/2018  Wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.