×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Atrapa bezpečnostní kamery

Atrapa bezpečnostní kamery

Vypadá jako pravá: k nerozeznání Prsty pryč od našeho domu! I když je kamera jenom atrapa, díky svému opravdovému vzhledu pomůže odstrašit zloděje. Je vybavena LED, kterou lze nastavit do tří různých režimů: trvalé svícení nebo blikání ve dvou různých intervalech. Součástí balení jsou i dvě nálepky „Security“, které navozují dojem sledování objektu. Variabilní instalace Podle potřeby se dá tato pohyblivá kamera nasměrovat horizontálně nebo vertikálně. Má vodotěsný kryt a je vhodná do interiéru i exteriéru. Dlouhý provoz Atrapa kamery je napájena bateriemi a běží po dobu zhruba tří měsíců. Slabá baterie (provoz ještě zhruba sedm až 10 dní) je signalizována změnou barvy LED z červené na zelenou a blikáním každých 15 sekund.
299 Kč
299 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.