×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Alarm do kabelky

Alarm do kabelky

Hlasitý alarm v případě nebezpečí Srdce pro případ nouze. Po zatáhnutí za řetízek zazní hlasitý alarm – cca 110 dB. Tento alarm odstrašuje v případech, kdy hrozí nebezpečí. Malý alarm ve tvaru srdce má na konci řetízku velký kroužek, pomocí něhož lze alarm připevnit například na kabelku. Nouzový signál lze snadno vypnout zatlačením kolíčku dovnitř. Díky jasně zářícím LED lze alarm do kabelky používat i jako praktické noční světlo například při odmykání zámku u dveří.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.