Schließen
Akuvysavač

Akuvysavač

Akuvysavač, který lze používat dvěma způsoby Tento praktický přístroj 2 v 1 se dá používat jako ruční akuvysavač i jako klasický vysavač na menší plochy, optimálně vysává suché nečistoty. Zásobník na nečistoty je opatřen vyjímatelným filtrem. Provoz bez kabelu Díky akumulátoru poskytuje tento vysavač maximální flexibilitu. Bez rušivého kabelu zvládne každou výzvu a šetří přitom drahocenný čas. S prodlužovací trubkou a flexibilním univerzálním kartáčem, který je vybaven kloubem otočným o 180°, nejsou problémem ani těžko přístupná místa. Technické detaily Kvalitní lithium-iontový akumulátor 1.500 mAh Doba nabíjení cca 3,5 hodiny Provozní doba s plně nabitým akumulátorem cca 15 minut Kapacita zásobníku na nečistoty cca 0,35 l Hlučnost 77 dBA (měřeno na vzdálenost 100 cm od motoru, běh na prázdno) Vakuum max. 5,5 kPa Proud vzduchu max. 0,5–0,6 l/min.
3 290 Kč
3 290
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty