Cestovní tašky: Víkendová taška pro Vaše krátké cesty

Plnohodnotný cestovní kufr je příliš velký a těžký a batoh příliš ležérní? Pak jsou cestovní tašky dobrou volbou, pokud jste na cestách několik dní. Praktická příruční zavazadla jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních. Správný model tašky si tak můžete vybrat podle délky cesty, příležitosti a dopravního prostředku, od víkendové dovolené ve městě až po několikadenní služební cestu do New Yorku. Díky mnoha praktickým detailům je každá cesta pohodlnější.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-33 %
Ochranný obal na kufr
299
199
-40 %
Bezpečnostní taška přes rameno, modro-šedá
499
299
-43 %
Bezpečnostní batoh
799
450
-42 %
Cestovní taška
999
570
-40 %
Bezpečnostní taška přes rameno
499
299
-28 %
Cestovní batoh 3 v 1
2 490
1 790
-28 %
Toaletní taštička
349
249
zbývá pár kusů
-20 %
Taška přes rameno 2 v 1
499
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-20 %
Ledvinka
499
399
zbývá pár kusů

Kožené cestovní tašky - ideální́ na služební cesty

Obchodní cestující v oblecích s kravatou nebo saku a ženy v dámských kostýmkových sukních si vybírají tašky, které odpovídají jejich serióznímu vzhledu. Nejlépe se jim hodí elegantní kožené modely. Muži si rádi vybírají cestovní tašky klasického širokého tvaru s horním uchem. Kompaktní tašky s popruhem přes rameno jsou oblíbené i u žen. Ujistěte se, že je vnitřek dobře uspořádán, abyste mohli na cestách lépe pracovat. K tašce patří například polstrovaná přihrádka na notebook, do které se počítač upevní pomocí pásku na suchý zip, a vnitřní kapsy na dokumenty.

Když je potřeba více místa: Cestovní tašky na kolečkách

Pokud si například chcete na krátkou dovolenou s rodinou uložit hodně věcí, ale přesto si nechcete brát kufr, jsou dobrým nápadem cestovní tašky na kolečkách a s výsuvnými držadly. S objemem přibližně 90 litrů se do ní vejde oblečení pro čtyři osoby a nějaké hračky pro děti. Pokud chcete být flexibilní, doporučujeme modely s možností rozšíření, které zvětší objem pouze v případě potřeby. Cestovní tašky pro děti jsou často vybaveny kolečky, která usnadňují přepravu.

Sportovní a funkční - cestovní́ taška se spodním odděleným prostorem

Pokud často cestujete za sportem, nabízejí volnočasové tašky se speciálními funkcemi vysokou úroveň pohodlí. Boty na běhání, tenis nebo turistiku můžete uložit do samostatné spodní přihrádky a špinavé prádlo a mokrý ručník do přihrádek pro mokré věci. V hlavní přihrádce je prostor pro každodenní oblečení. Do jedné nebo dvou vnějších kapes můžete uložit cestovní doklady a časopisy, abyste je měli snadno po ruce a nemuseli se v tašce přehrabovat. Nejvhodnějším materiálem pro sportovní tašky jsou pevné plasty odolné proti znečištění, jako je nylon.

Na co byste se měli zaměřit u zavazadel na cesty letadlem

Pokud si chcete vzít na palubu letadla cestovní tašku, měli byste věnovat pozornost omezením velikosti příručních zavazadel. Běžný rozměr jednoho zavazadla je 55 x 40 x 20 cm, který zavazadla obvykle nepřesahují. Objemné modely na kolečkách však mohou být i delší. Pokud má být cestovní zavazadlo přepravováno v zavazadlovém prostoru, je důležitý bezpečnostní zámek. Dobře poslouží kombinační zámek nebo samostatný zámek na zavazadla. Ujistěte se, že je nosný popruh odstraněn nebo upevněn tak, aby se nemohl zachytit na pásu pro kufry.

Užitečné příslušenství pro vaše cestovní tašky

Kromě zámku existují i další doplňky, kterými můžete zvýšit funkčnost Vašeho zavazadla. Například organizéry a toaletní tašky udržují pořádek uvnitř velkých cestovních tašek. Tyto doplňky jsou k dispozici v různých velikostech, často také jako cenově výhodné sady – stačí si projít nabídku Tchibo. Praktickým řešením pro zvýšení pohodlí při nošení jsou polstrované manžety, které lze umístit kolem rukojeti pomocí suchého zipu. Některé z nich mají prostor pro adresu, takže nahrazují zavazadlový štítek.