Ramínka na oblečení: Nepostradatelní pomocníci v domácnosti

Každý je zná a každý je má doma: Ramínka na oblečení. Praktičtí pomocníci jsou nedílnou součástí každodenního života. Strukturují šatník, pomáhají najít správný oděv a zajišťují, aby bylo vše uloženo bez pomačkání. Ramínka na oblečení byly poprvé použita v 16. století a byly pak výsadou šlechty. Dnes můžeme všichni těžit z tohoto jednoduchého, ale praktického vynálezu. Vysoce kvalitní a levná ramínka najdete v internetovém obchodě Tchibo!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Šatní ramínka s výztuží, 4 ks
199
Mimořádně úzká ramínka na šaty, 6 ks, černá
Mimořádně úzká ramínka na šaty, 6 ks, béžová
249
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
  • Držák na pověšení kalhot
Místo na čtvery kalhoty: prostorově nenáročné řešení, kalhoty vždy po ruce
399
219
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 219 Kč
-45 %
Držák na pověšení kalhot
Místo na čtvery kalhoty: prostorově nenáročné řešení, kalhoty vždy po ruce
399
219
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 219 Kč
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Mimořádně úzká ramínka na šaty, 6 ks, černá
Mimořádně úzká ramínka na šaty, 6 ks, béžová
249
249
zbývá pár kusů

Prostorově úsporná ramínka na oblečení: Více místa pro váš šatník

Mnoho lidí zná problém: Otevřete skříň a všechny kupičky oblečení padají směrem k Vám. Pokud máte příliš mnoho oblečení a rádi kupujete nové, z dlouhodobého hlediska Vám pomohou pouze dvě věci: buď větší šatní skříň nebo lepší organizace. Ale alespoň existuje trik - jednoduše použijete prostorově úsporná ramínka na oblečení. Tito praktičtí pomocníci jsou mnohem užší než běžné modely a nabízejí tak maximální prostor pro košile, bundy atd. Prostorově úsporná ramínka na oblečení lze pohodlně zakoupit u Tchibo několika kliknutími v našem internetovém obchodě.

Praktické ramínka na kalhoty nejen pro obleky

Většinou na ramínkách visí košile, bundy nebo svetry, zatímco jsou kalhoty naskládány dohromady ve skříni. Ale pokud máte další prostor na šatní tyči nebo chcete chránit určité kalhoty před pomačkáním, můžete to také udělat jinak, protože existují také ramínka na oblečení speciálně pro kalhoty. Buď kalhoty položíte přes rám, nebo ho upnete malými kolíčky na ramíních. Mnozí to znají z obchodů, kde jsou takto zavěšeny zejména kalhoty. Není nic špatného na používání ramínek na kalhoty doma, abyste do šatníku přinesli ještě více pořádku a přehledu.

Buďte opatrní při zavěšení: S tímto trikem ochráníte své oblečení

Ve skutečnosti požíváme ramínka tak, aby chránily oblečení a dobře je uspořádaly. Ale pokud nejste opatrní, pak můžete poničit mnoho kusů oblečení. Zvláště lehká trička nebo topy z jemných tkanin mohou být poškozeny, pokud je na ramínka na oblečení navěsíte neopatrně svrchu. Abyste tomu zabránili, existuje jednoduchý trik: Vždy vložte ramínka do oděvu zespodu, jako byste do něj vklouzli sami. Koneckonců, proto je spodní otvor vždy největší. To je místo, kde mají ramínka nejvíce prostoru.

Pečeť TCM zaručuje naše standardy kvality

V Tchibo nabízíme nespočet produktů vyrobených speciálně pro nás: od ramínek na oblečení přes kávové váhy až po povlaky na polštáře. Všechny naše výrobky mají jedno společné: nesou pečeť TCM jako znamení své osvědčené kvality. TCM je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise". S těmito třemi písmeny zajišťujeme, že naše vysoké standardy kvality jsou implementovány ve všech fázích výroby. Můžete se na to spolehnout!