Doplňky pro domácí práce - dejte volný průchod kreativitě

Vlastní výroba? Je úžasné, čeho lze dosáhnout s dobrými nápady a správným materiálem. Domácí vároba se vztahuje na celý svět kreativní práce s různými materiály a v různých velikostech: od skládaných papírových hvězdiček a vlastnoručně navržených textilií až po umělecká díla nebo nábytek do zahrady a do domácnosti. Věk není omezen – vyrábění si užívají mladí i staří. Začněme tedy: u Tchibo najdete široky výběr řemeslnických potřeb levně a pohodlně online.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-32 %
Sada na výrobu girlandy s plstěnými přívěsky
249
169
-32 %
Sada na výrobu drhaného zimního věnce
249
169
-17 %
Držák na šicí potřeby
279
229
-37 %
Sada na šití »Látkový adventní kalendář«
349
219
Voskové pastelky, 6 ks
199
-15 %
Kreativní sada na výrobu papírových stromečků
199
169
-33 %
Sada na výrobu girlandy s bambulkami
299
199
-12 %
Kreativní sada na výrobu dekoračního věnce
249
219
-18 %
Krabice na šicí potřeby
799
649
zbývá pár kusů
Střední skládací papírový stromeček
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sada šicích nití
399
zbývá pár kusů
-15 %
Malý skládací papírový stromeček
199
169
-15 %
Sada dárkových visaček
199
169
-12 %
Sada šicích nití
249
219

Velmi jednoduché: Domácí práce s papírem

Tvorba z papíru je všestranná a nekomplikovaná, pokud jde o potřebu nástrojů a speciálníh domácích doplňků. Nůžky a lepidlo najdete téměř v každé domácnosti - a můžete začít. Papíry s motivy, strukturovaný karton, samolepicí ozdoby nebo barevné lepicí pásky umožňují i začátečníkům snadno vytvářet nápadité věci s papírem a různými doplňky. Velmi oblíbený je tzv. scrapbooking, při kterém se vytvářejí celá fotoalba nebo deníky z pestré směsi fotografií, výstřižků a obrázků, motivů, vzorovaných papírů, samolepek a textů. Na začátku si nedávejte příliš vysoké cíle – mistrem se stanete pouze s pomocí praxe.

Další materiály: Řemeslné doplňky a správné nářadí

Třpytivé korálky, barevná vlna, potištěná látka, drát, sádra, dřevo, ale i nalezené předměty, rozbité kusy a věci, které jste už dávno chtěli vyhodit - řemeslným materiálem může být cokoli. Čím složitější materiály, tím více nástrojů potřebujete. Některé věci najdete ve sklepě, ostatní speciální řemeslné doplňky si musíte koupit. V internetovém obchodě Tchibo najdete velký výběr řemeslných výrobků – prohlédněte si je a inspirujte se! Pro složité řemeslné techniky a větší projekty je důležité mít k dispozici vhodný pracovní prostor. V nejlepším případě je také možné nechat práci několik dní, dokud nebude dokončena.

Krásné ruční práce s dětmi

Pokud se chcete s dětmi věnovat ručním pracím, měli byste si předem promyslet, co všechno zvládnou. Zvolte techniky, nápady a řemeslné doplňky přiměřené věku, protože nic není tak frustrující, jako když to prostě nejde. Také neupřednostňujte své představy před kreativitou dítěte: nemusí to být přesně podle šablony a nevadí, když jsou okraje trochu křivé. V případě potřeby mu pomáhejte, ale neberte mu vše z rukou. Výsledek kreativity dítěte bude určitě krásný!

Jaro, léto, podzim a zima

Před Vánocemi a Velikonocemi je sezóna kreativních domácích prací na vrcholu. Hvězdy a andělé nebo zajíčci a velikonoční dekorace jsou každoročně se opakující témata. Ale každý rok nás čeká mnoho zajímavého i v jiných ohledech. Zimní věnec na vchodové dveře, trička s vlastním potiskem a jarními motivy, mobilní telefon, který se točí v letním vánku, nebo podzimní výrobky s barevnými listy a kaštany - to je jen několik příkladů. Širokou škálu řemeslných trendů najdete v nabídce řemeslných doplňku za nízkou cenu u Tchibo. Praktické jsou také hotové sady pro řemeslníky, které již obsahují veškeré řemeslné doplňky potřebné pro Váš domácí projekt.