Kuchyňské doplňky: Vše pro hobby kuchaře

Vaření je něco úžasného a pro mnohé oblíbený hobby. Lidé oddaně smaží, dusí, pečou a vaří. Zda se složité jídlo povede, závisí na mnoha faktorech - například na kvalitním kuchyňském náčiní. Ulehčují nebo dokonce odnímají práci. V internetovém obchodě Tchibo najdete praktické a cenově dostupné kuchyňské doplňky - od pánví a hrnců až po všechny druhy nádobí. Rozhlédněte se!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Držáky na kuchyňské utěrky, 2 ks
249
Úložné sáčky, 2 ks
399
Držák na papírové kuchyňské utěrky
299
Úložný box na vajíčka
299
-35 %
Dóza na ovoce a na salát
199
129
Stojánek na kuchyňské náčiní
299
Stojánek na kuchyňské náčiní
349
Variabilní potravinové dózy, 2 ks
699
-40 %
Pomůcky na udržení čerstvosti zeleniny, 2 ks
249
149
Smaltovaná dóza na potraviny
349
Držák na papírové kuchyňské utěrky
299
Smaltovaná dóza na svačinu
249
Smaltovaná forma do trouby
399
-11 %
Cestovní dóza na svačinu
449
399
Dózy na sušenky, 2 ks
399

Odolné a účinné: Hrnce a pánve

Při vaření je dobré nádobí nezbytností. Hrnce a pánve jsou světem samy o sobě, s nesčetnými variantami a speciálními technologiemi. I když toho v kuchyni vyzkoušíte hodně: Důležitou základní výbavou je několik univerzálních hrnců. Vyplatí se věnovat pozornost kvalitě, zejména pokud jde o tak dlouholeté kuchyňské pomocníky. Pro mnohé je proto nerezová ocel vhodným materiálem. Pánve a hrnce z nerezové oceli nevedou teplo tak dobře jako například hliníkové. Na druhou stranu jsou velmi robustní a vydrží mnoho let vaření. U Tchibo můžete nakoupit kvalitní hrnce a mnoho dalších kuchyňských doplňků jen v několika krocích.
Eine Frau backt einen Kuchen.

Inovativní kuchyňské doplňky ze silikonu

Zatímco nerezová ocel je na sporáku velmi oblíbená, pro menší kuchyňské pomůcky jsou vhodnější jiné materiály. V posledních letech se stále více prosazuje silikon. Někteří lidé tento materiál znají pouze z trubiček na spárovací hmotu na vany. Silikon toho však dokáže mnohem více! Jelikož je velmi žáruvzdorný, je ideální jako materiál pro špachtle a pečicí nádoby. Zároveň je jeho konzistence poněkud měkčí, takže manipulace s ním je hračka. To platí například pro pružné formy na muffiny nebo tvořítka na led, z nichž lze obsah obzvláště snadno vyjmout.

Udržitelné vaření a skladování potravin způsobem šetrným k životnímu prostředí

Mnoho domácích kuchařů dbá nejen na dobrou chuť, ale také na ochranu životního prostředí. Zejména v kuchyni můžete ušetřit spoustu zbytečného odpadu, pokud máte správné kuchyňské doplňky. Jednorázové kuchyňské utěrky, ale také hliníkové fólie nebo potravinové fólie lze snadno nahradit udržitelnými alternativami. Dobrým příkladem jsou opakovaně použitelné utěrky na olej. Potraviny, které chcete skladovat nebo převážet v chladničce, můžete také snadno udržitelně zabalit. Podobně je to s kovovými nebo smaltovanými plechovými nádobami, jsou nejen praktické a udržitelné, ale také skvěle vypadají.

Zaručeně kvalitní kuchyňské doplňky od Tchibo

Každý, kdo hodně a rád vaří, ví, že dobrá chuť souvisí především s kvalitou. Na jedné straně jde o kvalitu potravin a na druhé straně o kvalitu kuchyňského náčiní. Pokud je pro vás u kuchyňských pomůcek důležité kvalitní zpracování a dlouhá životnost, pak je pro vás Tchibo to pravé. S naší pečetí TCM vám zaručujeme nejvyšší standardy ve všech fázích výroby. TCM: Tato tři písmena znamenají "Tchibo Certified Merchandise" a ukazují, že se můžete spolehnout na naši kvalitu.