Kuchyňské doplňky: Vše pro hobby kuchaře

Vaření je něco úžasného a pro mnohé oblíbený hobby. Lidé oddaně smaží, dusí, pečou a vaří. Zda se složité jídlo povede, závisí na mnoha faktorech - například na kvalitním kuchyňském náčiní. Ulehčují nebo dokonce odnímají práci. V internetovém obchodě Tchibo najdete praktické a cenově dostupné kuchyňské doplňky - od pánví a hrnců až po všechny druhy nádobí. Rozhlédněte se!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Zásobník na etikety
129
  • Cestovní dóza na svačinu
449
199
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
-55 %
Cestovní dóza na svačinu
449
199
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 199 Kč
Držáky na utěrky, 2 ks
249
Kameninový hrnec na kvašení
1 690
  • Úložné sáčky, 2 ks
399
349
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 349 Kč
-12 %
Úložné sáčky, 2 ks
399
349
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 349 Kč
zbývá pár kusů
Dóza na potraviny, skládací
Dóza na potraviny, 2 ks, skládací
279
349
zbývá pár kusůzbývá pár kusů
Úložná přihrádka
599
Držáky na kuchyňské utěrky, 2 ks
249
Smaltovaný chlebník s krájecím prkénkem
999
Smaltovaná zapékací forma
399
Variabilní potravinové dózy, 2 ks
699
zbývá pár kusů
Silikonová víčka k udržení čerstvosti, 4 ks
199
zbývá pár kusů
  • Smaltovaná dóza
549
449
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 449 Kč
-18 %
Smaltovaná dóza
549
449
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 449 Kč
Stojánek na kuchyňské náčiní
299
  • Držák na papírové kuchyňské utěrky
299
249
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
-16 %
Držák na papírové kuchyňské utěrky
299
249
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
zbývá pár kusů
Silikonová víčka pro zachování čerstvosti, 3 ks
299
zbývá pár kusů

Odolné a účinné: Hrnce a pánve

Při vaření je dobré nádobí nezbytností. Hrnce a pánve jsou světem samy o sobě, s nesčetnými variantami a speciálními technologiemi. I když toho v kuchyni vyzkoušíte hodně: Důležitou základní výbavou je několik univerzálních hrnců. Vyplatí se věnovat pozornost kvalitě, zejména pokud jde o tak dlouholeté kuchyňské pomocníky. Pro mnohé je proto nerezová ocel vhodným materiálem. Pánve a hrnce z nerezové oceli nevedou teplo tak dobře jako například hliníkové. Na druhou stranu jsou velmi robustní a vydrží mnoho let vaření. U Tchibo můžete nakoupit kvalitní hrnce a mnoho dalších kuchyňských doplňků jen v několika krocích.
Eine Frau backt einen Kuchen.

Inovativní kuchyňské doplňky ze silikonu

Zatímco nerezová ocel je na sporáku velmi oblíbená, pro menší kuchyňské pomůcky jsou vhodnější jiné materiály. V posledních letech se stále více prosazuje silikon. Někteří lidé tento materiál znají pouze z trubiček na spárovací hmotu na vany. Silikon toho však dokáže mnohem více! Jelikož je velmi žáruvzdorný, je ideální jako materiál pro špachtle a pečicí nádoby. Zároveň je jeho konzistence poněkud měkčí, takže manipulace s ním je hračka. To platí například pro pružné formy na muffiny nebo tvořítka na led, z nichž lze obsah obzvláště snadno vyjmout.

Udržitelné vaření a skladování potravin způsobem šetrným k životnímu prostředí

Mnoho domácích kuchařů dbá nejen na dobrou chuť, ale také na ochranu životního prostředí. Zejména v kuchyni můžete ušetřit spoustu zbytečného odpadu, pokud máte správné kuchyňské doplňky. Jednorázové kuchyňské utěrky, ale také hliníkové fólie nebo potravinové fólie lze snadno nahradit udržitelnými alternativami. Dobrým příkladem jsou opakovaně použitelné utěrky na olej. Potraviny, které chcete skladovat nebo převážet v chladničce, můžete také snadno udržitelně zabalit. Podobně je to s kovovými nebo smaltovanými plechovými nádobami, jsou nejen praktické a udržitelné, ale také skvěle vypadají.

Zaručeně kvalitní kuchyňské doplňky od Tchibo

Každý, kdo hodně a rád vaří, ví, že dobrá chuť souvisí především s kvalitou. Na jedné straně jde o kvalitu potravin a na druhé straně o kvalitu kuchyňského náčiní. Pokud je pro vás u kuchyňských pomůcek důležité kvalitní zpracování a dlouhá životnost, pak je pro vás Tchibo to pravé. S naší pečetí TCM vám zaručujeme nejvyšší standardy ve všech fázích výroby. TCM: Tato tři písmena znamenají "Tchibo Certified Merchandise" a ukazují, že se můžete spolehnout na naši kvalitu.