Sportovní tašky: praktičtí společníci

Vhodná taška je téměř nezbytná pro uložení sportovního vybavení, cenností, ručníku a pití. Kromě funkčních sportovních tašek je dnes k dispozici mnoho stylových a elegantních modelů, se kterými můžete udělat dobrý dojem i v kanceláři nebo na večerním rande. Tchibo vám v současné době nabízí velký výběr sportovních tašek pro muže a ženy v různých velikostech a provedeních. Navštivte náš internetový obchod a objednejte si svého nového tréninkového společníka z pohodlí domova.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Kabelka přes rameno
399
  • Sportovní opasek
249
219
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 219 Kč
-12 %
Sportovní opasek
249
219
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 219 Kč
Sportovní opasek, antracitový
249
zbývá pár kusů
Nepromokavý vak
349
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Izolační multifunkční pouzdro, oranžové
229
zbývá pár kusů
Pouzdro na chytrý telefon 2 v 1
399

Správná velikost sportovní tašky

Pokud si chcete koupit novou sportovní tašku, měla by nabízet dostatek prostoru pro všechny Vaše sportovní potřeby. Velké sportovní tašky mají mnoho samostatných přihrádek, do kterých můžete kromě cenností optimálně uložit i klíče a produkty péče o tělo. Často mají široký ramenní popruh, který je vhodný pro přepravu na zádech. Sportovní tašky s oddělenou přihrádkou na obuv z prodyšného materiálu jsou obzvláště pohodlné. Naopak malá lehká sportovní taška je vhodná pro sportovní lekce vašeho dítěte. V internetovém obchodě Tchibo najdete sportovní tašky různých velikostí.

Sportovní tašky pro každého

Sportovní tašky se dnes vyrábějí v mnoha provedeních, barvách a vzorech. Klasický model v černé barvě je jednoduchý. Dámy, které dbají na trendy, si vybírají sportovní tašky v módních jemných pastelových odstínech, jako je mátová, růžová nebo světle modrá. Zvláštní pozornost upoutá model s květinovým vzorem nebo barevným provedením. Sportovní tašky pro muže jsou často větší a jednobarevné v tlumených tónech, jako je šedá, tmavě hnědá nebo tmavě modrá. Navštivte internetový obchod Tchibo a prohlédněte si náš velký výběr cenově dostupných sportovních tašek pro muže a ženy.

Čištění sportovní tašky

Praní rukou ve vodě s jemným pracím prostředkem – to by obvykle mělo pro sportovní tašku stačit. Poté ji nedávejte do sušičky, ale sušte ji na čerstvém vzduchu. Před dalším použitím se ujistěte, že je prostor suchý zevnitř i zvenku, protože vlhkost podporuje vznik nepříjemných pachů. Předejít jim můžete také pomocí vonných sáčků. Jednoduše si je vyrobte sami a naplňte sáčky levandulí, okvětními lístky růží nebo mátou peprnou. Sportovní tašku vyčistěte ihned po každém tréninku a vyvětrejte ji tak, že ji nezavíráte.

Tchibo je zárukou vysoce kvalitních výrobků

Pokud si koupíte sportovní tašku od společnosti Tchibo, vybíráte si odolný výrobek vysoké kvality. To zaručuje naše pečeť TCM ("Tchibo Certified Merchandise"). Dodavatele a výrobce vybíráme s maximální péčí a vybíráme pouze ty, kteří splňují naše vysoké požadavky na kvalitu. Pro naše exkluzivně navržené sportovní tašky se používají pouze vysoce kvalitní materiály. Abychom vám mohli nabídnout trvale vysokou kvalitu, úzce spolupracujeme s externími i interními zkušebnami a provádíme pravidelné kontroly kvality.