Dětské postýlky od Tchibo na spaní, snění a hraní

Zakoupením dětské postýlky od Tchibo podpoříte projekt GUT GEMACHT, který se zavázal k používání udržitelných materiálů šetrných k životnímu prostředí. To také znamená, že masivní dřevo dětských postýlek pochází výhradně z udržitelného lesnictví a že při výrobě se nepoužívají žádné toxiny, které poškozují zdraví dětí. Podívejte se na sortiment, vyberte si perfektní hnízdo pro svého malého miláčka a objednejte si miminkovské nebo dětské pyžamo již nyní!

Dětské postýlky pro zdravý spánek dětí

Při nákupu dětských postýlek hrají největší roli bezpečnost a pohodlí při spánku. V Tchibo najdete vysoce kvalitní postýlky od specializovaných prodejců, které jsou zcela přizpůsobeny potřebám nejmenších. Jsou útulným hnízdem a zároveň robustní postýlkou. Prohlédněte si širokou nabídku, která zahrnuje dětský nábytek pro každou potřebu, a najděte pro své nejmenší ideální postýlku.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Jejda, bohužel jsme pro Vás nenašli nic vhodného.
Ale tady pro Vás možná něco bude:

Dřevěná jako klasika mezi dětskými postýlkami

Dětské postýlky - nejlépe v prosté bílé - jsou součástí základního vybavení v dětském pokoji s přebalovacím pultem a první šatní skříní. Naše postele jsou vyrobeny z masivního dřeva, a proto jsou obzvláště robustní a odolné. Spolu s dekorativními prvky, jako je dětská postýlka nebo dětské hnízdo, zajistíte, že vaše dítě spí nádherně bezpečně. Náš tip: Kromě dobré postele investujte do kvalitní, prodyšné matrace.
Masivní dřevo je přesně ten správný materiál pro dětskou postýlku.

Hledání správné velikosti dětských postýlek

Nejběžnější velikost dětské postýlky je 70 x 140 cm. Kromě toho jsou k dispozici dětské postýlky v rozměrech 60 x 120 cm. Některé postýlky nabízejí menší plochu k ležení, a to 90 x 40 cm. Některé dětské postýlky lze přeměnit na dětské postele odstraněním tyčí. Pak může vaše dítě používat postel o chvíli déle a případně přejít přímo z této postele na juniorskou nebo mládežnickou postel.
Mnoho dětských postýlek lze snadno přeměnit na dětskou postýlku.

Co je to přistýlka?

Mnoho rodičů se zdráhá nechávat své děti v noci samotné. Přenesení dítěte do postele rodičů obvykle není nejlepším řešením, protože by zde mohlo být rychle těsno. Zde se hodí přistýlka: stojí hned vedle postele rodičů a je z jedné strany otevřená. Dítě je tak v blízkosti rodičů, kteří mohou kdykoli během noci reagovat na jeho potřeby. Zároveň nehrozí, že by rodiče malého tvorečka během spánku nevědomky omezovali.

Na co bych si měl u dětské postýlky dávat pozor?

Dobré dětské postýlky jsou výškově nastavitelné: To znamená, že lamelový rám je v prvních měsících umístěn vysoko, jako v kolébce, a vy se nemusíte k dítěti příliš sklánět. Teprve když se dítě začne samo vytahovat na hrazdičku a s přibývajícím věkem se postaví, sníží se rám nejprve do poloviční výšky a nakonec na podlahu. Tímto způsobem se postýlka přizpůsobuje věku dítěte.
S přistýlkou máte dítě v noci vždy bezpečně nablízku.

Jak mohou starší kojenci nadále používat dětské postýlky?

Ujistěte se, že jednotlivé tyče lze z dětské postýlky vyjmout. Dítě tak může nezávisle otevřít dětskou postýlku, jakmile může chodit a vyklouznout, aby vás ráno navštívilo ve vlastní posteli nebo navštívilo nočník. U některých modelů mohou být tyče dokonce přeměněny na malé dveře.