Kuchařka – Inovativní nebo osvědčené recepty

Dobrá kuchařka obsahuje mnohem víc než jen recepty. Některé kuchařky nás doprovázejí ve vaření po celá desetiletí, jiné nás zavedou do vzrušujících nových světů chutí nebo nám pomohou žít zdravěji. Pro ty, kteří rádi stojí v kuchyni a připravují skvělé pokrmy s velkým odhodláním, je kuchařka skutečným pokladem. Není divu, že tito praktičtí papíroví společníci inspirují tolik hobby kuchařů, navzdory nesčetným receptům na internetu. V Tchibo najdete kuchařky pro různé styly vaření a chutě. Stačí projít náš internetový obchod!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Jejda, bohužel jsme pro Vás nenašli nic vhodného.
Ale tady pro Vás možná něco bude:

Praktické a stylové: Proto jsou kuchařky tak populární

V dnešní době můžete na internetu najít téměř jakýkoli recept. Možná si myslíte, že kuchařku už nepotřebujete, zkušenosti však ukazují, že jsou kuchařky i nadále populární. To pravděpodobně není jen kvůli krásnému a elegantnímu designu, který žádná internetová stránka prostě nemůže nabídnout. S dobrou kuchařkou si můžete být také jisti, že informace o množství a přípravě jsou opravdu správné. To pomáhá v každodenním kuchyňském životě!

Uvařte si po celém světě!

Kuchařka může sloužit mnoha účelům: Udržovat osvědčené recepty připravené, učit děti zábavě vaření nebo rozšiřovat své vlastní chuťové obzory. Téměř každý dal v určitém okamžiku do trouby domácí pizzu. Vyzkoušejte ale i pár kuchyňských klasik z Keni, Peru nebo Indonésie! Se správnými kuchařskými knihami můžete přinést chutě světa do svého domova.

Objevte zdravé stravování s našimi kuchařkami

Pokud chcete věnovat trochu více pozornosti figuře, často na sebe kladete zákazy, co jíst: Žádný cukr, žádné živočišné tuky, méně soli - pokud přemýšlíte jen o tom, co nesmíte dělat celý den, pak se prostě dostanete do špatné nálady. Kuchařka, která dbá na zdraví, může pomoci zlepšit Vaši stravu s potěšením a chutí k jídlu. Nemůžete uvěřit, jaké skvělé zeleninové pokrmy můžete vykouzlit na talíři s trochou inspirace! Vyzkoušejte si to sami!

Udržitelnost a kvalita

Spokojenost našich zákazníků je ve společnosti Tchibo nejvyšší prioritou. Chceme, abyste se mohli skutečně spolehnout na naše vysoce kvalitní produkty. Pro zajištění tohoto cíle je velmi důležitá certifikace. Například naše kuchařky nesou pečeť FSC pro udržitelně získaný papír. Tímto způsobem neděláte něco dobrého jen pro sebe, ale také pro naši planetu. Na všech našich vlastních výrobcích najdete také pečeť TCM ("Tchibo Certified Merchandise"). Tímto způsobem zaručujeme, že naše přísné pokyny pro kvalitu jsou dodržovány a kontrolovány ve všech krocích výroby.