Světelné řetězy: Atmosféra krásného osvětlení pro interiér i exteriér

S pohádkovými světýlky máte všechno v jednom: dekorace a osvětlení se spojí v LED diodách navlečených dohromady a zkrášlí Váš domov, balkon i zahradu. V závislosti na místě použití jsou řetězy napájena solárně, baterií nebo elektřinou ze zásuvky a poskytují čisté bílé nebo barevné světlo. Kabely světel jsou tak tenké nebo průhledné, že nejsou téměř vidět, nebo jsou tak atraktivně navrženy, že fungují jako součást dekorace.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční LED lampička
399
Nástěnné bezdrátové svítidlo LED na baterie
799
Bohužel vyprodáno
LED lampa na čtení
249
Bohužel vyprodáno
zbývá pár kusů
Závěsné svítidlo LED na dobíjecí baterie
1 990
zbývá pár kusů
Solární filamentová závěsná lampa
1 990
  • Solární závěsné svítidlo
1 290
699
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 699 Kč
-45 %
Solární závěsné svítidlo
1 290
699
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 699 Kč
LED svíce z pravého vosku do exteriéru, 2 ks
1 290
Akumulátorové multifunkční svítidlo s LED
399
zbývá pár kusů
Solární světelný řetěz
799
zbývá pár kusů
Bohužel vyprodáno
  • Světelný řetěz s LED
349
219
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 219 Kč
-37 %
Světelný řetěz s LED
349
219
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 219 Kč
Bohužel vyprodáno

Světelné řetězy jako dekorace pro domácnost

Vnitřní světelné řetězy nejenže dotvářejí kulisu vánočního stromku o Vánocích nebo beránka o Velikonocích, ale lze je také použít jako efektivní dekoraci po celý rok. Například barevná LED světla nebo světla s čistě bílým světlem krásně rámují velké nástěnné malby nebo osvětlují police. Modely s koulemi nebo květy se také skvěle hodí k naaranžování do svítících svazků v misce na stole v obývacím pokoji. Pokud máte obzvlášť krásné pokojové rostliny, filigránská víla zajistí, že Vaše květiny budou ve tmě doslova zářit.

Venkovní světelné řetězy: Vytváření atmosféry na zahradě i na balkoně

Venku vytvářejí světelné řetězy krásnou atmosféru za vlahých letních večerů. Světelné girlandy lze omotat kolem stromů a keřů, natáhnout je přes zahradní stůl nebo je připevnit na zábradlí balkonu. Na tom se krásně vyjímají ploché světelné LED závěsy. Na zahradní párty se doporučují modely s motivy barevných balónků, hvězd, žárovek nebo luceren. Venkovní pohádková světla jsou vybavena baterií nebo solárními články. Takže není třeba mít v blízkosti zásuvku. Ujistěte se, že jsou řetězy pro zahradu označeny nápisem "Vhodné pro venkovní použití" - jsou pak izolovány, aby na ně nepůsobil déšť a vlhkost.

Časovač: Světlo - samo od sebe

Abyste nemuseli vycházet z domu pokaždé, když se setmí nebo rozední, je pro venkovní pohádková světla praktický časovač. LED diody se automaticky aktivují na určitou dobu a poté se opět vypnou. Tato funkce je někdy velmi užitečná i v interiéru. Pokud řetěz visí například v ložnici, může příklad s teplým světlem podpořit jemné usínání a probouzení v požadovaném spánkovém rytmu.

Testovaná kvalita: Světelné řetězy Tchibo

U světelných řetězů Tchibo se nemusíte obávat žádných nedostatků, protože všechny výrobky podrobujeme pečlivým kontrolám kvality. Baterie a solární technologie jsou nejmodernější a zajišťují dlouhou dobu provozu. Materiál a zpracování splňují naše přísné interní požadavky a nezávislé externí instituty certifikovaly, že neobsahují škodlivé látky. To je důležité zejména v zimě, kdy se příliš nevětrá - můžete bez obav zapnout světelné řetězy a naplno si užívat krásnou atmosféru.