Světelné řetězy: Atmosféra krásného osvětlení pro interiér i exteriér

S pohádkovými světýlky máte všechno v jednom: dekorace a osvětlení se spojí v LED diodách navlečených dohromady a zkrášlí Váš domov, balkon i zahradu. V závislosti na místě použití jsou řetězy napájena solárně, baterií nebo elektřinou ze zásuvky a poskytují čisté bílé nebo barevné světlo. Kabely světel jsou tak tenké nebo průhledné, že nejsou téměř vidět, nebo jsou tak atraktivně navrženy, že fungují jako součást dekorace.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční svítidla s LED, 2 ks
449
LED lampička na čtení
199
Akumulátorové multifunkční svítidlo s LED
399
Svícen s LED
1 490
-28 %
Světelný řetěz s LED
349
249
Noční světlo s LED, na akumulátor
399
-18 %
Pyramida s hvězdami, s LED
799
649
Nástěnné světlo LED na baterie
799
Solární závěsné svítidlo
1 290

Světelné řetězy jako dekorace pro domácnost

Vnitřní světelné řetězy nejenže dotvářejí kulisu vánočního stromku o Vánocích nebo beránka o Velikonocích, ale lze je také použít jako efektivní dekoraci po celý rok. Například barevná LED světla nebo světla s čistě bílým světlem krásně rámují velké nástěnné malby nebo osvětlují police. Modely s koulemi nebo květy se také skvěle hodí k naaranžování do svítících svazků v misce na stole v obývacím pokoji. Pokud máte obzvlášť krásné pokojové rostliny, filigránská víla zajistí, že Vaše květiny budou ve tmě doslova zářit.

Venkovní světelné řetězy: Vytváření atmosféry na zahradě i na balkoně

Venku vytvářejí světelné řetězy krásnou atmosféru za vlahých letních večerů. Světelné girlandy lze omotat kolem stromů a keřů, natáhnout je přes zahradní stůl nebo je připevnit na zábradlí balkonu. Na tom se krásně vyjímají ploché světelné LED závěsy. Na zahradní párty se doporučují modely s motivy barevných balónků, hvězd, žárovek nebo luceren. Venkovní pohádková světla jsou vybavena baterií nebo solárními články. Takže není třeba mít v blízkosti zásuvku. Ujistěte se, že jsou řetězy pro zahradu označeny nápisem "Vhodné pro venkovní použití" - jsou pak izolovány, aby na ně nepůsobil déšť a vlhkost.

Časovač: Světlo - samo od sebe

Abyste nemuseli vycházet z domu pokaždé, když se setmí nebo rozední, je pro venkovní pohádková světla praktický časovač. LED diody se automaticky aktivují na určitou dobu a poté se opět vypnou. Tato funkce je někdy velmi užitečná i v interiéru. Pokud řetěz visí například v ložnici, může příklad s teplým světlem podpořit jemné usínání a probouzení v požadovaném spánkovém rytmu.

Testovaná kvalita: Světelné řetězy Tchibo

U světelných řetězů Tchibo se nemusíte obávat žádných nedostatků, protože všechny výrobky podrobujeme pečlivým kontrolám kvality. Baterie a solární technologie jsou nejmodernější a zajišťují dlouhou dobu provozu. Materiál a zpracování splňují naše přísné interní požadavky a nezávislé externí instituty certifikovaly, že neobsahují škodlivé látky. To je důležité zejména v zimě, kdy se příliš nevětrá - můžete bez obav zapnout světelné řetězy a naplno si užívat krásnou atmosféru.