Zahradní slunečník – elegantní ochrana před sluncem pro vaši terasu

Příjemné je konečně v létě zase sedět na terase a užívat si hřejivých slunečních paprsků. Ale příliš ostré sluneční světlo však může být nepříjemné a příliš mnoho UV záření je pro pokožku škodlivé. Řešením je slunečník, který poskytuje stín a ochranu. Záleží jen na Vás, zda si pro Vaše posezení vyberete klasický kulatý zahradní slunečník nebo obdélníkový či čtvercový model. Tchibo vám nabízí velký výběr pěkných slunečníku online.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-22 %
Plážový slunečník
4 490
3 490
Poloviční slunečník
3 290

Flexibilní manipulace

Zahradní slunečníky se skládají ze stojanu, tyče a potahu, tj. stříšky. Kvalitní modely mají otočný a naklápěcí mechanismus, takže je lze pohodlně nastavit podle slunce. Některé deštníky jsou také výškově nastavitelné. Otevírání menších zahradní slunečníků funguje tak, že je zatlačíte nahoru a zapojíte. Pokud je deštník velmi velký, má obvykle kličku. Pro balkonový slunečník je v případě omezeného prostoru velmi vhodný model, který se připevňuje na stěnu.

Stabilní a stálý – i za větru

Zahradní slunečník by měl být stabilní a neměl by se při silnějším větru okamžitě převrátit. Proto je důležité mít co nejtěžší stojan na slunečníky. S betonovým nebo kamenným stojanem jste v bezpečí. Pokud je stojan na deštníky vyroben z plastu, naplňte ho vodou nebo pískem. U stožáru máte na výběr z různých materiálů – v závislosti na stylu a Vašem osobním vkusu. Dřevo vypadá elegantně a přirozeně, hliník moderně a klasicky. U Tchibo si nyní můžete objednat svůj oblíbený slunečník za nízkou cenu.

Ochrana před sluncem v mnoha provedeních

Při výběru slunečníku se zaměřte na dvě základní vlastnosti: ochranu proti UV záření a odolnost proti vodě. Označení "UPF 50+" znamená optimální ochranu před sluncem. Co se týká materiálu slunečníku, ten si také můžete zvolit podle svého přání: bavlna, akryl nebo len – je toho mnoho. A ať už se jedná o elegantní hranatý design v krémové barvě, krásný zářivý odstín oranžové nebo kulatý model s havajským vzhledem – výběr stylu je jen na Vás.

Zahradní slunečník v kvalitě TCM

Aby váš nový zahradní slunečník splňoval všechny požadavky, měl by mít jednu vlastnost: vysokou kvalitu. V Tchibo na to dbáme od samého začátku. Pečlivě vybíráme naše dodavatele a suroviny. Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu zpracování v každém kroku. Pravidelné kontroly kvality zajišťují náš vysoký standard. Jedině tak získáte výrobek s certifikátem TCM. TCM – to je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise" a je naším příslibem trvanlivosti a kvality.