Pro náušnice pouze ta nejlepší kvalita

Šperky jsou často mnohem víc než jen doplněk. Můžete je použít ke zdůraznění vlastní osobnosti. Abychom Vám zajistili, že se ze stříbrných náušnic budete těšit dlouhou dobu, spolupracujeme v Tchibo s akreditovanými externími institucemi. Testují naše šperky na škodlivé látky a vysokou kvalitu. Naše osvědčená pečeť TCM, což je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise" (certifikované zboží Tchibo) Vám ukáže standardy kvality našeho sortimentu šperků.

Okouzlující outfit se stříbrnými náušnicemi

Tchibo vám nabízí pestrý výběr stříbrných náušnic pro každou příležitost a každý typ šperku, od klasických až po hravé. Ať už se jedná o náušnice kruhové, pecky nebo kapky, každý šperk vás okouzlí svou elegancí a pěknými detaily. Objevte nádherný svět šperků Tchibo a objednejte si stříbrné náušnice – jednotlivě nebo v sadě z více kusů – snadno online!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Jejda, bohužel jsme pro Vás nenašli nic vhodného.
Ale tady pro Vás možná něco bude:

Náušnice jako všestranní partneři Vašeho stylu

Stříbrné náušnice jsou dokonalým společníkem pro Váš každodenní život. Jednoduchá elegance stříbra činí dokonalého partnera pro seriózní oblečení do práce nebo pro slavnostní příležitosti. Můžete si vybrat i poutavé stříbrné náušnice, kterými ve volném čase ozvláštníte jednoduchý outfit. Stříbrné náušnice mohou podtrhnout individuální charakter svého nositele a lze je kdykoli stylizovat diskrétně nebo módně.

Šperky z vysoce kvalitního stříbra 925/1000

U Tchibo najdete také náušnice ze stříbra 925. Co ale vlastně znamená „925“? Odkazuje na procentní podíl. Drahý kov se pak skládá z 92,5 % z čistého stříbra a zbývající procento tvoří obvykle měď. A to je dobře! Protože čisté stříbro je příliš měkké na to, aby se z něj daly vyrobit pevné šperky. Stříbro 925, nazývané také ryzí stříbro, je naopak robustní, což znamená, že se ze stříbrných náušnic a náhrdelníků můžete těšit po dlouhou dobu.

Diskrétní a stylové – stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice jsou považovány za mimořádně nekomplikované. A ne bezdůvodně. Jednoduchý, mírně chladný tón stříbra lze dobře kombinovat s různými barvami. K tmavým šatům nebo topům vypadá stříbrná nadčasově elegantně, ke světlým barvám svěže a sportovně. Na rozdíl od zlatých šperků jsou stříbrné šperky střídmější a nenápadnější. Stříbrné šperky obzvlášť dobře ladí se světlými, chladnými tóny pleti.

Šperky jako úspěšný nápad na dárek

Chcete darovat stříbrné náušnice někomu blízkému? V sortimentu Tchibo najdete velký výběr různých provedení. Ujistěte se, že šperky odpovídají osobnosti a stylu obdarovaného. Je osoba spíše hravá, klasická nebo módní? Pokud si nejste jisti, je nejlepší zvolit klasický kousek, jako jsou malé kreolky nebo náušnice s perlami, které lze nosit při mnoha příležitostech.

Správná péče o stříbrné šperky

Krásné náušnice a pecky od Tchibo se rychle stanou oblíbeným kouskem ve Vaší šperkovnici. Náš průvodce šperky vám poradí, jak správně čistit a pečovat o nové šperky z pravého stříbra. Drahý kov má tendenci časem zčernat. Jedná se o přirozený proces, ale správným čištěním můžete své šperky během chvilky opět rozzářit!