Dámské plavky - Rychle do vody!

Ať už se jedná o dovolenou na pláži nebo návštěvu bazénu, dámy jsou vždy dobře oblečené v módních plavkách. Nezáleží na tom, zda jste štíhlá nebo ne, protože pro každý typ postavy existují lichotivé plavky. Umně podtrhněte své přednosti a užijte si pohodové hodiny v a u vody. Objednejte si dámské plavky online u Tchibo.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
zbývá pár kusů
Sportovní jednodílné plavky
549
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sportovní jednodílné plavky
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
  • Plavky s recyklovaným materiálem
599
449
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
-25 %
Plavky s recyklovaným materiálem
599
449
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Tvarující plavky s recyklovaným materiálem, tyrkysové
Tvarující plavky s recyklovaným materiálem, královsky modré
599
599
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusůBohužel vyprodáno

Správný tvar pro každou postavu

Pokud hodně plavete, vyberte si obyčejné dámské plavky, které nepřekážejí při sportu. Vykašlete se na volánky a velké výstřihy a zvolte raději model s vysokým výstřihem a ramínky na zádech. Při opalování a dlouhých dnech na pláži mohou plavky ukázat více kůže a být hravější. Pokud máte velké poprsí, jsou pro vás důležité plavky s kosticemi a širokými ramínky, které vám zajistí bezpečné držení. Menší poprsí je šikovně zvýrazněno push-up plavkami. Plavky s výstřihem nebo bez ramínek vypadají velmi dobré i na štíhlém trupu.

Tvarový efekt pro ženy s křivkami

Pokud chcete zdůraznit své ženské křivky, jsou ideální dámské plavky s tvarovacím efektem. Elegantní střihy s volánky nebo zavinovací vzhled dovedně zakryjí malé bříško nebo malé hrbolky a vykouzlí krásnou siluetu. Dámské plavky s košíčky zajišťují dokonalé přizpůsobení poprsí. Nastavitelná ramínka nabízejí flexibilitu a větší pohodlí. Pokud chcete upozornit na své štíhlé nohy, zvolte plavky s vysokým střihem. Plavky s nohavičkami sluší zejména androgynním dámám.

Tyto barvy se hodí k Vašemu odstínu pleti

Barva dámských plavek je stejně důležitá jako jejich tvar. Klasickou černou barvou zpravidla nic nezkazíte. Pokud je váš odstín pleti spíše bledý, bílé nebo krémové tóny jsou spíše nelichotivé. Lepší jsou pastelové barvy, jako je světle modrá, jemná zelená nebo korálová. Výrazné barvy nebo zemité tóny vypadají velmi esteticky k opálené pleti. Nemusí to být vždy jednobarevné plavky. Zejména na letní dovolené na pláži můžete vyrazit ve vzorovaných plavkách. Záleží jen na vás, zda dáváte přednost námořnickým pruhům, puntíkům ve stylu padesátých let nebo havajskému potisku. Tip: Podélné pruhy a tmavě zbarvené strany Vás opticky protahují.

Správná péče o dámské plavky

Když si objednáte plavky od Tchibo, můžete si být jisti vynikající kvalitou. To je zaručeno naší pečetí kvality TCM, která znamená "Tchibo Certified Merchandise". Správnou péčí můžete k dlouhé životnosti svých dámských plavek přispět i Vy sami. Po každém kontaktu se slanou nebo chlorovanou vodou plavky důkladně vyperte - nejlépe ve studené vodě. Nepoužívejte aviváž, abyste ochránili elastická vlákna. Nesušte plavky na prudkém slunci. Místo toho vyberte stinné místo, aby barvy nevybledly. Bezstarostné koupací sezóně tak nestojí nic v cestě!