TchiboCard – karta, která Vám otevře cestu do světa exkluzivních výhod

Program věrnostních karet TchiboCard je věrnostní program pro zákazníky Tchibo Praha, spol. s r.o. (dále jen „Tchibo Praha“). Vaše dočasná papírová věrnostní karta a dárkové poukazy v hodnotě 250 Kč Vám budou vydány ihned po vyplnění přihlášky a uhrazení jednorázového vstupního poplatku 200 Kč v obchodech Tchibo mimo Tchibo Outlet Fashion Arena Praha Štěrboholy, kde registrace není možná. Při registraci poštou, telefonicky nebo na internetu obdržíte pouze stálou plastovou věrnostní kartu. Stálá věrnostní karta a dárkové poukazy Vám budou zaslány během 3 až 4 týdnů po registraci.
O TchiboCard můžete požádat jen v případě, že je Vám minimálně 18 let a máte bydliště v České republice. TchiboCard je platná pouze v obchodech Tchibo v České republice a v internetovém obchodě www.tchibo.cz. Pouze zde můžete sbírat a proměňovat Věrnostní zrnka (dále jen „VZ“).
Za každých započatých 10 Kč Vašeho nákupu obdržíte 1 VZ. Nasbíraná VZ propadají nejdříve po 24 měsících od nákupu vždy k 30. 4. kalendářního roku, poprvé tedy VZ propadají k 30. 4. 2015. VZ se načítají pouze za Vaše nákupy a jsou nepřenosná. Tchibo Praha si vyhrazuje právo věrnostní program kdykoli pozastavit, upravit jej dle aktuálních právních předpisů nebo pozměnit jeho části. Změny budou včas uveřejněny v obchodech Tchibo nebo na www.tchibo.cz. Účastníci věrnostního programu mohou svou účast kdykoli ukončit okamžitou výpovědí. Výpověď ze strany Tchibo Praha je možná jen s dodržením lhůty 30 dnů. Vrácení jednorázového vstupního příspěvku bohužel není možné. Kompletní pravidla věrnostního programu najdete na www.tchibo.cz.

Přistoupením k pravidlům věrnostního programu TchiboCard udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společností Tchibo Praha, spol. s r.o., IČ: 16190793, se sídlem Želetavská 1449/9, 140 00 Praha–Michle (dále jen „Tchibo Praha“) jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu Vašeho členství ve věrnostním programu TchiboCard, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo pro své marketingové účely, k optimalizaci své nabídky a pro použití v rámci věrnostního programu TchiboCard, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Udělujete souhlas s jejich předáním společnosti Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Německo. Takto získané údaje nebudou předány třetí osobě.

Máte právo požadovat od společnosti Tchibo Praha informaci o zpracování svých osobních údajů. V případě, že zjistíte, nebo se domníváte, že zpracování Vašich osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete požádat společnost Tchibo Praha o vysvětlení nebo odstranění takto vzniklého stavu.

Svá práva dle předchozí věty můžete uplatnit a svůj souhlas s vyhodnocení a použitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely můžete kdykoliv odvolat krátkým písemným sdělením na service@tchibo.cz nebo na adresu TchiboCard, P. O. Box 09, 225 09 Praha 025.