Schließen

Zásuvkové adaptéry Powerline 500

1 790 Kč

  • Dostupnost: K dodání
  • termín dodání: 1.6.2017 - 6.6.2017
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Propojení PC a internetové připojení prostřednictvím domácích elektrických rozvodů; Vysokorychlostní domácí síť s rychlostí až 500 MBit/s; Integrovaná zásuvka s dětskou pojistkou: lze využívat všechny stávající rozvody
Počet:

Zásuvkové adaptéry Powerline 500

Jednoduché a stabilní propojení počítačů a zábavní elektroniky v domácí síti. Ideální např. k připojení PC k internetu, k propojení dvou PC v domě či bytě nebo Video on Demand a streaming v HD kvalitě přes televizi. Propojení PC a internetové připojení prostřednictvím domácích elektrických rozvodů. Možnost přidávat neomezené množství dalších sad. Připojení k internetu možné jen prostřednictvím funkčního routeru. Včetně návodu k obsluze.

  • Startovní sada: 2 zásuvkové adaptéry Powerline 500 a 2 ethernetové kabely; Záruka 3 roky; Snadné a rychlé propojení počítačů (PC/Mac), televizí, set top boxů nebo hracích konzolí s DSL routerem na různých místech domu nebo bytu; Adaptér využívá stávajících elektrorozvodů pro přenos dat – bez nutnosti vrtání nebo zavádění nových kabelů; Vysokorychlostní domácí síť s rychlostí až 500 MBit/s; Integrovaná zásuvka s dětskou pojistkou: lze využívat všechny stávající rozvody; Bez nutnosti konfigurace – jednoduché zapojení, není třeba PC; Aktivace bezpečného AES šifrování stisknutím tlačítka; Integrovaná funkce úspory elektrické energie: automatické snížení spotřeby energie v pohotovostním režimu o 60 % – oproti běžnému provozu; Přenosový dosah až cca 300 m

Detaily

Rozměry (š x v x h):

cca 6 x 10 x 8 cm

Výkon:

3 W

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

37714

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Termín dodání záleží na způsobu Vámi zvolené platby 1.6.2017 - 6.6.2017
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.