Schließen

Zásuvkové adaptéry Powerline 500

1 790 Kč

  • Dostupnost: Na skladě
  • termín dodání: 3.3.2017 - 8.3.2017
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Propojení PC a internetové připojení prostřednictvím domácích elektrických rozvodů; Vysokorychlostní domácí síť s rychlostí až 500 MBit/s; Integrovaná zásuvka s dětskou pojistkou: lze využívat všechny stávající rozvody
Počet:

Zásuvkové adaptéry Powerline 500

Jednoduché a stabilní propojení počítačů a zábavní elektroniky v domácí síti. Ideální např. k připojení PC k internetu, k propojení dvou PC v domě či bytě nebo Video on Demand a streaming v HD kvalitě přes televizi. Propojení PC a internetové připojení prostřednictvím domácích elektrických rozvodů. Možnost přidávat neomezené množství dalších sad. Připojení k internetu možné jen prostřednictvím funkčního routeru. Včetně návodu k obsluze.

  • Startovní sada: 2 zásuvkové adaptéry Powerline 500 a 2 ethernetové kabely; Záruka 3 roky; Snadné a rychlé propojení počítačů (PC/Mac), televizí, set top boxů nebo hracích konzolí s DSL routerem na různých místech domu nebo bytu; Adaptér využívá stávajících elektrorozvodů pro přenos dat – bez nutnosti vrtání nebo zavádění nových kabelů; Vysokorychlostní domácí síť s rychlostí až 500 MBit/s; Integrovaná zásuvka s dětskou pojistkou: lze využívat všechny stávající rozvody; Bez nutnosti konfigurace – jednoduché zapojení, není třeba PC; Aktivace bezpečného AES šifrování stisknutím tlačítka; Integrovaná funkce úspory elektrické energie: automatické snížení spotřeby energie v pohotovostním režimu o 60 % – oproti běžnému provozu; Přenosový dosah až cca 300 m

Detaily

Rozměry (š x v x h):

cca 6 x 10 x 8 cm

Výkon:

3 W

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

37714

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Termín dodání záleží na způsobu Vámi zvolené platby 3.3.2017 - 8.3.2017
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.