Schließen
Stojací tabule
Bohužel vyprodáno

Stojací tabule

890 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Z jedné strany magnetická, z druhé na malování

Stojací tabule

Kreativita má mnoho tváří: tato stojací tabule je z jedné strany magnetická a hodí se tak na uchycení poznámek a obrázků, ale i k popsání speciálními plstěnými fixy. Z druhé strany je na tabuli možné malovat křídou. S držákem na běžně prodejné role papíru. Včetně čtyř magnetů, deseti kříd, papírové role, čtyř kalíšků, houby a dvou velkých a tří malých závěsných košů. Koše z čisté bavlny. Rám z piniového dřeva.

Detaily

Materiál:

koše: 100 % bavlna

Rozměry:

tabule: cca 45 x 43 cm, výška: cca 117 cm

Praní:

koše: 30 °C (program pro jemné prádlo)

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Odkaz na kvalitu

Naše pečeť kvality „Dřevěná hračka – kontrolovaná kvalita“ zaručuje bezpečnost při hraní a zdravotní nezávadnost. Pro udělení této pečeti jsou stanoveny vysoké nároky na bezpečnost, materiál a zpracování. Kvalita je zjišťována při rozsáhlých zkouškách a je pravidelně obnovována.

Odkaz na kvalitu

Věkové označení označuje, pro jaký věk je hračka vhodná. Věkové zařazení je zákonem předepsaný údaj na obalech hraček, který uvádí, zda je hračka vhodná pro děti mladší 3 let (36 měsíců) nebo ne. Takto si můžete být jistí, že vaše miminko nebude při hře ohroženo částmi hračky, například malými díly, které dítě může spolknout. Na konstrukci a zpracování hraček pro děti mladší 3 let (36 měsíců) klademe speciální požadavky. Společnost Tchibo doplňuje povinné údaje o dobrovolný údaj o věku „Doporučení pro hraní“. Tento údaj označuje, pro jaký věk je hračka vhodná. • Doporučený věk: • +1 popř. +2 znamená, že hračku doporučujeme pro děti starší než jeden popř. dva roky • +3 popř. +4 znamená, že hračku doporučujeme pro děti starší než tři popř. čtyři roky

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

24575

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.