Schließen
Skákací zvířátko
Bohužel vyprodáno

Skákací zvířátko

699 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Na skákání a hraní – pro cvičení rovnováhy

Skákací zvířátko

Zářivě červená skákací hračka z neobyčejně odolného plastu zůstává ve hře, i když hraní dospěje do trochu divočejší fáze. Skákání a hraní s tímto kamarádem cvičí u malých dětí rovnováhu a zajistí, aby nuda v dětském pokojíku nebydlela.

Materiál:

Plast

Rozměry:

(d x v x š) cca 57 x 54 x 28 cm
Výška sedací plochy cca 27–28 cm

Nosnost:

Max. 50 kg

Příslušenství:

Včetně hustilky

Varování:

Pozor! Tato hračka není plavecká pomůcka. Hračka je vhodná pro jednu osobu s tělesnou hmotností do 50 kg, jinak hrozí poškození. Jakmile se dítě na hračku posadí, hračka přestává být stabilní. Pro dostatečnou stabilitu by dítě mělo při hraní dosáhnout nohama na zem.

Tento výrobek se dá náležitě nafouknout přiloženou hustilkou nebo jinou běžně prodejnou hustilkou, ovšem maximálně tak, aby sedací plocha byla ve výšce cca 27 cm a hračka měla obvod cca 70–72 cm, měřeno na zádech.

Hustilka není součástí hračky. Hustilku držte mimo dosah dětí. Pokud k nafouknutí hračky použijete stlačený vzduch, hračku nafukujte pomalu a s nejvyšší opatrností. V místech, kde si děti s hračkou hrají, se nesmí nacházet špičaté ani ostré předměty. Hračku používejte pouze na rovném podkladu. Herní místo by nemělo být v blízkosti silnice, křižovatky ani jiných dopravních cest, bazénů, schodů nebo svahů.

Používejte pouze pod dohledem!

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

69613

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.