Schließen
Ruční vakuovačka
Bohužel vyprodáno

Ruční vakuovačka

699 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Včetně deseti sáčků se zipovým uzávěrem a vakuovým ventilem pro opakované použití – pro metodu přípravy potravin sous-vide

Ruční vakuovačka

Snadné skladování a zmrazování masa, ryb, zeleniny a ovoce. Včetně deseti sáčků se zipovým uzávěrem a vakuovým ventilem pro opakované použití – pro metodu přípravy potravin sous-vide. Sáčky mají lepší stabilitu díky plástvové struktuře na zadní straně: vzduch z nich uniká rovnoměrně, příliš silně se nestáhnou. Sáčky jsou odolné vůči varu a roztržení, při zmrazování chrání potraviny před spálením mrazem. Včetně odnímatelného síťového adaptéru.

Detaily

Sous-vide:

Tato šetrná metoda přípravy potravin má svůj původ ve Francii (sous-vide znamená ve vakuu). Maso, ryby nebo zelenina jsou uzavřeny do sáčku, ze kterého se vyčerpá vzduch a vznikne tak vakuum. Potom jsou pošírovány při kontrolované, relativně nízké teplotě (50 až 85 °C). Aromatické látky i tekutiny obsažené v potravinách zůstávají během přípravy zachovány – výsledkem je pokrm intenzivní chuti. Čerpací objem 5 l/minutu.

Barva:

Bílá

Objem sáčků

5 sáčků s objemem cca 1 l, 5 sáčků s objemem cca 2,3 l

Výkon:

7–12 W

Kvalita

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

34999

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.