Schließen

Rozkládací stůl

11 990 Kč

9 990 Kč

-16% - Ušetříte 2 000 Kč!

  • Dostupnost: K dodání
  • termín dodání: 30.10.2017 - 6.11.2017
  • Doručení: Dopravcem
  • Z kvalitního lakovaného akátového dřeva FSC® 100%
  • Robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům
  • Se synchronním výsuvem – výklopný díl uprostřed, do délky se roztáhne ze 160 na 200 cm
  • Střední díl s otvorem na slunečník
Počet:

Rozkládací stůl

Tento zahradní stůl se synchronním výsuvem a výklopným středním dílem se dá zvětšit snadno a rychle – ideální, když nečekaně přijdou hosti. A když je návštěva opět pryč, střední díl se jednoduše skryje pod stolem. Ve středním dílu je také otvor na slunečník.

Zahradní nábytek z kvalitního akátového dřeva FSC® 100%

Tento zahradní stůl je vyrobený z kvalitního lakovaného akátového dřeva FSC® 100%. Dřevo je robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Kování je z pozinkovaného kovu.

Barva:

Vintage Grey

Materiál:

Lakované akátové dřevo FSC® 100%
Kování z pozinkovaného kovu

Rozměry:

(š x v x h) cca 160/200 x 76 x 90 cm

Příslušenství:

Včetně montážního materiálu a návodu na sestavení

Upozornění:

Výrobek je dodáván rozložený

Informace o výrobku

Akátové dřevo

Akátové dřevo se díky své pevnosti, ohebnosti a vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům dokonale hodí pro výrobu venkovního nábytku. Elegantní barva a individuální struktura dělá z každého výrobku skutečný unikát.

Vintage Grey

Tato speciální úprava s lehkou patinou vzniká nanesením čtyř samostatných vrstev laku. Každý kus nábytku je přitom zpracováván ručně, a je proto unikátem. Pro tuto módní úpravu je charakteristická krásná povrchová struktura a sametově matný krycí nátěr, který nábytek chrání před poškrábáním. Povrch čistěte pouze vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem a utřete ho do sucha.

GUT GEMACHT

Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti.

FSC® dřevo

Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

76483

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Dodané zboží můžete bezplatně vrátit do 30 dnů od jejich doručení, bude Vám vrácena kupní cena. Bližší informace ohledně práva na vrácení zboží najdete v odd. 4 našich Všeobecných obchodních podmínek. Zboží, které nelze zaslat, si vyzvedneme přímo u Vás. Pro informace ohledně realizace těchto případů se obraťte na naše oddělení služeb zákazníkům.

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Termín dodání záleží na způsobu Vámi zvolené platby 30.10.2017 - 6.11.2017
Přepravní náklady
Dodání přepravní společností Na Vaše přání Vám bude objemné zboží dodáno do Vašeho domu, bytu nebo na Vaši zahradu.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Také výrobky dodané spediční službou mohou být do 30 dnů vráceny bezplatně zpět. Zboží si vyzvedneme přímo u Vás. S dotazy ohledně postupu se prosím obraťte na náš zákaznický servis.