Schließen
Profesionální pánev, malá, 20 cm
Bohužel vyprodáno

Profesionální pánev, malá, 20 cm

799 Kč

 • Dostupnost: Již rozebráno
 • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
 • Z kovaného anodizovaného hliníku – neobyčejně tvrdý a odolný
 • Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® C3+

Profesionální pánev, malá, 20 cm

Smažte jako profesionálové! Tato pánev je vyrobena z kovaného anodizovaného hliníku a je díky tomu neobyčejně tvrdá a odolná. Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® C3+ zesílená keramickými částicemi vytváří na pánvi povrch odolný proti poškrábání, pánev je díky tomu ideální na přípravu pokrmů s malým množstvím tuku, pokrmy se navíc nepřipalují. Vnější povrchová úprava GREBLON® D1 zajistí, aby pánev udržovala teplo po velmi dlouhou dobu. Díky kvalitně nýtované rukojeti z ušlechtilé oceli máte tuto profesionální pánev vždy pevně ve svých rukou.

I na indukční sporák

Pánev je vhodná do trouby do teploty 180 °C a dá se používat na sporácích všech typů – díky přídavné feromagnetické desce i na indukci. Umýt můžete pánev bez problémů v myčce.

Barva:

Černá

Materiál:

Anodizovaný hliník
Uvnitř nepřilnavá úprava GREBLON® C3+
Zvnějšku povrchová úprava GREBLON® D1
Rukojeť ušlechtilá ocel

Rozměry:

Vnitřní průměr cca 20 cm
Výška cca 5 cm
Délka rukojeti cca 19 cm

Anodizovaný hliník

Anodizace hliníku je technologie zušlechtění povrchu, kterou je hliník opatřen pevnou a tvrdou vrstvou oxidu. Takto vzniklá oxidová vrstva zataví a zesílí povrch pánve a přitom působí velmi dekorativním dojmem. Povrch pánve se anodizací stává odolným proti poškrábání a skvrnám, nepouští přitom barvu ani jídlu nepředává kovovou chuť. Kuchyňské nádobí Tchibo z anodizovaného hliníku je navíc opatřeno kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou GREBLON®, kterou je kvalita výrobků ještě více optimalizována. Díky další vnější povrchové úpravě se dají pánve a hrnce také mýt v myčce.

Informace o výrobku: Indukce

Energie, kterou produkuje magnetické pole uvnitř sporáku, je přenášena do spodních částí hrnců, kde je přeměňována na teplo. Pokud indukční varnou desku necháte omylem zapnutou, bude hřát pouze v případě, že s ní přijde do kontaktu dno hrnce nebo pánve.

 • Teplo je produkováno již po velmi krátké době
 • Teplo je přesně dávkováno – podobně jako u plynového sporáku, ovšem bez otevřeného plamene
 • Teplo není vyzařováno po celé varné desce: zahřívá se pouze nádobí vhodné pro tento typ desek, a to v případě, že přijde s varnou deskou do kontaktu
 • Šetří energii: kratší doba vaření, deska se zahřeje jen v určité části a na určenou dobu

GREBLON® C3+

Nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® C3+, která prošla dalším vývojem, oslní novým, brilantním designem a je mnohem odolnější proti poškrábání. Kromě toho neobsahuje PFOA a APEO a znamená tak důležitý krok směrem k trvalé udržitelnosti.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

65977

Možné dodací adresy:

 • Fakturační adresa
 • Odlišná dodací adresa
 • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.