Schließen

Vítejte v kamenných obchodech Tchibo!

Vůně mletých kávových zrn, aroma čerstvě uvařené kávy a široká nabídka produktů Tchibo: návštěva v kamenném obchodě Tchibo je vždycky zážitek. První obchod Tchibo byl otevřen v centru Hamburku roku 1955. Do dnešní doby mohou lidé ve střední a východní Evropě objevovat svět Tchibo již ve více než 900 obchodech. Oddělení nepotravinářských výrobků, kávy a kávového baru tvoří dnes velmi aktuální a harmonickou koncepci obchodu „3 v 1“.

5. NAROZENINY TCHIBOCARD

22% sleva na spotřební zboží a káva z kávového baru zdarma

Pro majitele TchiboCard platí v termínu od 11. do 24. 9. 2017 sleva na spotřební zboží 22 % a jedna káva z kávového baru zdarma při předložení věrnostní karty či kupónu z narozeninového přání. Platí na espresso, caffé crema nebo malé cappuccino. Kávu zdarma nelze využít v obchodě Praha Hlavní nádraží.

Slevu na spotřební zboží lze uplatnit v kamenných obchodech Tchibo (vyjma Outlet Praha Štěrboholy, Avion Shopping Park Brno, Pop-up store NC Krakov) a v e-shopu Tchibo při přihlášení k Vašemu účtu TchiboCard. Neplatí na zboží jiných značek (Nivea, Jura, Phillips), sortiment nápojů, potravin, kávy a kapslí.

Sleva neplatí na již zlevněné zboží a nelze ji kombinovat s jinými akcemi.
Máte už svou TchiboCard?

Najděte svůj obchod Tchibo

Prozkoumat náš stále se měnící nepotravinový či kávový sortiment a ještě si vychutnat cappuccino nebo espresso? Žádný problém, tak to v našich obchodech chodí den co den.

Navštivte nás a naši kvalifikovaní zaměstnanci vás přivítají a pomohou vám s jakýmkoli dotazem.
Najít nejbližší obchod Tchibo

Služby v našich obchodech

Využívejte kamenné obchody při objednávání z e-shopu

Je několik důvodů, proč byste si pro doručení objednávky z e-shopu měli vybrat jeden z našich obchodů:
Vaši objednávku doručíme do vámi zvoleného obchodu Tchibo úplně zdarma. Vyzvednout si ji můžete během otevíracích hodin, kdykoli se vám to hodí. Když se vám objednané výrobky nebudou líbit, jednoduše je hned v obchodě vrátíte.
Více zde

Objevte ještě více z naší nabídky