Schließen
Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem
Bohužel vyprodáno

Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem

999 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Včetně dvou zorníků – zrcadlový pro slunce a žlutý do sněhu a mlhy
  • Testováno na obsah škodlivin – externími akreditovanými ústavy
  • Včetně úložného sáčku z mikrovlákna – slouží zároveň jako hadřík na čištění brýlí

Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem

Jedny brýle, které změna počasí rozhodně nepřekvapí: Tyto lyžařské brýle mají dva zorníky, které se snadno zamění – jeden zrcadlový zorník pro sluneční svit a druhý žlutý do sněhu a mlhy. Vždy tak uvidíte optimálně – ať už bude počasí jakékoli.

Komfortní na nošení

Tyto brýle bez rámečku mají vnitřní stranu s protizamlžovací úpravou, pěnové polstrování a větrací otvory a také elastický nastavitelný pásek kolem hlavy. Jsou odolné vůči teplotám do –40 do +40 °C.

Pět normovaných kategorií filtru

Tyto lyžařské brýle odpovídají kategorii filtru S2 (středně světlý filtr chránící proti slunečnímu záření) a kategorii S3 (silný filtr chránící proti slunečnímu záření)

Propustnost viditelného světla pro kategorie filtru
S0 80–100 %
S1 43–80 %
S2 18–43 %
S3 8–18 %
S4 3–8 %

Důležité informace pro spotřebitele:

Brýle odpovídají normě ČSN EN 174:2001. Pro ochranu před poškozením je třeba brýle uchovávat v sáčku z mikrovlákna. Nepoužívejte prostředek na čištění skel, rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky. Vnitřní strany zorníku se nedotýkejte rukama ani ji netřete. V případě nutnosti ji lehce přetřete jemným vlhkým hadříkem. Jinak může dojít k poškození protizamlžovací úpravy. Dvojitý zorník garantuje optimální ochranu před škodlivým UV zářením. Zorník je stabilní, přesto ho chraňte před nárazy a pády. Tyto lyžařské brýle nepoužívejte v silničním provozu. Originální díly nepozměňujte. Brýle umístěte na oči a pásek přetáhněte přes hlavu/helmu. Velikost pásku lze upravit. Velikost pásku nastavte tak, aby brýle pohodlně seděly na očích a nezařezávaly se. Pásek brýlí uchyťte do úchytu na helmě, který je pro tento účel určený.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

74585

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.