Schließen
Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem
Bohužel vyprodáno

Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem

999 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Včetně dvou zorníků – zrcadlový pro slunce a žlutý do sněhu a mlhy
  • Testováno na obsah škodlivin – externími akreditovanými ústavy
  • Včetně úložného sáčku z mikrovlákna – slouží zároveň jako hadřík na čištění brýlí

Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem

Jedny brýle, které změna počasí rozhodně nepřekvapí: Tyto lyžařské brýle mají dva zorníky, které se snadno zamění – jeden zrcadlový zorník pro sluneční svit a druhý žlutý do sněhu a mlhy. Vždy tak uvidíte optimálně – ať už bude počasí jakékoli.

Komfortní na nošení

Tyto brýle bez rámečku mají vnitřní stranu s protizamlžovací úpravou, pěnové polstrování a větrací otvory a také elastický nastavitelný pásek kolem hlavy. Jsou odolné vůči teplotám do –40 do +40 °C.

Pět normovaných kategorií filtru

Tyto lyžařské brýle odpovídají kategorii filtru S2 (středně světlý filtr chránící proti slunečnímu záření) a kategorii S3 (silný filtr chránící proti slunečnímu záření)

Propustnost viditelného světla pro kategorie filtru
S0 80–100 %
S1 43–80 %
S2 18–43 %
S3 8–18 %
S4 3–8 %

Důležité informace pro spotřebitele:

Brýle odpovídají normě ČSN EN 174:2001. Pro ochranu před poškozením je třeba brýle uchovávat v sáčku z mikrovlákna. Nepoužívejte prostředek na čištění skel, rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky. Vnitřní strany zorníku se nedotýkejte rukama ani ji netřete. V případě nutnosti ji lehce přetřete jemným vlhkým hadříkem. Jinak může dojít k poškození protizamlžovací úpravy. Dvojitý zorník garantuje optimální ochranu před škodlivým UV zářením. Zorník je stabilní, přesto ho chraňte před nárazy a pády. Tyto lyžařské brýle nepoužívejte v silničním provozu. Originální díly nepozměňujte. Brýle umístěte na oči a pásek přetáhněte přes hlavu/helmu. Velikost pásku lze upravit. Velikost pásku nastavte tak, aby brýle pohodlně seděly na očích a nezařezávaly se. Pásek brýlí uchyťte do úchytu na helmě, který je pro tento účel určený.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

74585

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.