Schließen
Lyžařská a snowboardová helma
Bohužel vyprodáno

Lyžařská a snowboardová helma, černá

999 Kč

799 Kč

Ušetříte 200 Kč!

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Dokonale sedí – s otočným kolečkem pro plynulé nastavení pásku helmy
Barva:
 

Lyžařská a snowboardová helma, černá

Helma dokonale sedí – s otočným kolečkem pro plynulé nastavení pásku helmy. Vnější skořepina odolná proti UV záření a proti rozlomení působením mrazu – helma je neobyčejně lehká a odolná proti nárazům díky konstrukci in-mold. Konstrukčně stejná jako „Cratoni Reflex“, která v testu lyžařských helem ADAC dostala známku „dobře“ (testováno 16 lyžařských helem), ADAC ski 2011. Nastavitelný polstrovaný řemínek pod bradu se zaklapovací sponou. Optimální cirkulace vzduchu díky osmi větracím otvorům: čtyři z nich s posouvacími uzávěry pro rychlé otevírání a zavírání. Polstrovaná podšívka – lze ji vyndat a vyprat. Odnímatelné polstrování uší a brady. S akustickými vložkami. S držákem lyžařských brýlí. Helma odpovídá normě ČSN EN 1077.

Detaily

In-mold:

Metoda in-mold je speciální vstřikové lití. Vnější skořepina helmy je při tomto postupu ostřikována tvrdou pěnou, díky čemuž se vnější skořepina spojí s vnitřní skořepinou z tvrdé pěny. Vzniká tak neoddělitelné spojení, které zajišťuje vyšší pevnost, odolnost proti teplu i delší životnost helmy.

Rozměry:

vel. S/M vhodná pro obvod hlavy zhruba 52–56 cm. Vel. M/L vhodná pro obvod hlavy zhruba 54–58 cm. Vel. L/XL vhodná pro obvod hlavy zhruba 58–62 cm

Barva:

černá

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

43291

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.