Schließen
Lyžařská a snowboardová helma
Bohužel vyprodáno

Lyžařská a snowboardová helma, černá

999 Kč

799 Kč

Ušetříte 200 Kč!

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Dokonale sedí – s otočným kolečkem pro plynulé nastavení pásku helmy
Barva:
 

Lyžařská a snowboardová helma, černá

Helma dokonale sedí – s otočným kolečkem pro plynulé nastavení pásku helmy. Vnější skořepina odolná proti UV záření a proti rozlomení působením mrazu – helma je neobyčejně lehká a odolná proti nárazům díky konstrukci in-mold. Konstrukčně stejná jako „Cratoni Reflex“, která v testu lyžařských helem ADAC dostala známku „dobře“ (testováno 16 lyžařských helem), ADAC ski 2011. Nastavitelný polstrovaný řemínek pod bradu se zaklapovací sponou. Optimální cirkulace vzduchu díky osmi větracím otvorům: čtyři z nich s posouvacími uzávěry pro rychlé otevírání a zavírání. Polstrovaná podšívka – lze ji vyndat a vyprat. Odnímatelné polstrování uší a brady. S akustickými vložkami. S držákem lyžařských brýlí. Helma odpovídá normě ČSN EN 1077.

Detaily

In-mold:

Metoda in-mold je speciální vstřikové lití. Vnější skořepina helmy je při tomto postupu ostřikována tvrdou pěnou, díky čemuž se vnější skořepina spojí s vnitřní skořepinou z tvrdé pěny. Vzniká tak neoddělitelné spojení, které zajišťuje vyšší pevnost, odolnost proti teplu i delší životnost helmy.

Rozměry:

vel. S/M vhodná pro obvod hlavy zhruba 52–56 cm. Vel. M/L vhodná pro obvod hlavy zhruba 54–58 cm. Vel. L/XL vhodná pro obvod hlavy zhruba 58–62 cm

Barva:

černá

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

43291

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.