Schließen

Lounge křeslo

13 990 Kč

11 990 Kč

-14% - Ušetříte 2 000 Kč!

  • Dostupnost: K dodání
  • termín dodání: 30.10.2017 - 6.11.2017
  • Doručení: Dopravcem
  • Kvalitní sedák Sunbrella® – odpuzuje vodu a rychle schne
  • Z eukalyptového dřeva FSC® 100%
  • Odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům
Počet:

Lounge křeslo

Zahradní nábytek z eukalyptového dřeva

Toto křeslo vytvoří ze zahrady oázu pohody: Je vyrobeno z předolejovaného eukalyptového dřeva FSC® 100% a je odolné proti UV záření i povětrnostním vlivům. Kvalitní sedák Sunbrella® odpuzuje vodu, je prodyšný, rychle schne a je odolný proti plísním – může bez problémů trvale zůstávat venku. Toto křeslo se sedákem poskytuje optimální komfort a svou módní barvou se stane luxusní ozdobou Vaší zahrady.

Barva:

Křeslo přírodní
Sedák šedavě modrý

Materiál:

Křeslo z předolejovaného eukalyptového dřeva FSC® 100%
Materiál Sunbrella® 100 % akryl

Rozměry:

(š x v x h) cca 90 x 66 x 96 cm
Výška sedací plochy se sedákem cca 36 cm

Příslušenství:

Včetně montážního materiálu a návodu na sestavení

Upozornění:

Bez dekoračního polštářku

Informace o materiálu zahradního nábytku

Sunbrella®


Materiály Sunbrella® se dají dlouhodobě a bez poškození používat v exteriéru. Tyto prodyšné materiály odolné proti plísním zabraňují kondenzaci i v teple a vlhkém prostředí. Sedáky tak už nemusíte uklízet.

Eukalyptové dřevo


Eukalyptové dřevo je velmi oblíbené nejen díky pěkné teplé barvě. Jedná se o neobyčejně robustní dřevo, které ani po letech neztrácí nic ze své krásy.

FSC® dřevo

Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

68864

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Dodané zboží můžete bezplatně vrátit do 30 dnů od jejich doručení, bude Vám vrácena kupní cena. Bližší informace ohledně práva na vrácení zboží najdete v odd. 4 našich Všeobecných obchodních podmínek. Zboží, které nelze zaslat, si vyzvedneme přímo u Vás. Pro informace ohledně realizace těchto případů se obraťte na naše oddělení služeb zákazníkům.

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Termín dodání záleží na způsobu Vámi zvolené platby 30.10.2017 - 6.11.2017
Přepravní náklady
Dodání přepravní společností Na Vaše přání Vám bude objemné zboží dodáno do Vašeho domu, bytu nebo na Vaši zahradu.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Také výrobky dodané spediční službou mohou být do 30 dnů vráceny bezplatně zpět. Zboží si vyzvedneme přímo u Vás. S dotazy ohledně postupu se prosím obraťte na náš zákaznický servis.