Schließen
Klasické náramkové hodinky
Bohužel vyprodáno

Klasické náramkové hodinky

8 790 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Švýcarský strojek Venus 180 z roku 1971

Klasické náramkové hodinky

Švýcarský strojek Venus 180 z roku 1971. Limitovaná edice 577 kusů. Číslo exempláře na ciferníku. Ruční natahování. Pouzdro z ušlechtilé oceli. Safírové sklíčko hodinek odolné proti poškrábání. Možnost sledovat hodinový strojek díky dnu se skleněnou vložkou z minerálního skla odolného proti poškrábání. Ciferník s paprsčitým výbrusem a ukazatelem sekund. Vodotěsné do 3 barů. Černý kožený řemínek s krokodýlím vzorem.

Rozměry:

průměr pouzdra cca 40 mm, výška cca 10 mm
šířka řemínku cca 22 mm
celková délka cca 23 cm

Strojek Venus 180

Hodinový strojek Venus 180 byl v roce 1971 ručně vyroben v d'Ebauches Vénus S.A. ve švýcarském Moutieru. Jedná se o tzv. strojek New Old Stock. Tento historický, přesný mechanický hodinový strojek s ručním natahováním, který se už nevyrábí, dělá ze série těchto hodinek „limitovanou edici“. Další takové hodinky už nebudou vyrobeny, do rukou se Vám tedy dostává exkluzivní sběratelský kousek.

Kvalita

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Odkaz na kvalitu

Při výrobě našeho koženého zboží používáme vysoce kvalitní pravou kůži. Charakter povrchu, pro kůži charakteristický, činí z každého koženého výrobku něco zcela výjimečného.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

46000

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.