Schließen
Kalhoty
Bohužel vyprodáno

Kalhoty

999 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Z čisté střižní vlny high twist v kvalitě super 100: lehké a opravdu nemačkavé

Kalhoty

Pěstěný vzhled - i na cestách. Z čisté střižní vlny high twist v kvalitě super 100: lehké a opravdu nemačkavé. Kalhoty na vnitřní straně pasu vybaveny páskem proti vyklouzávání košile. S výztužným páskem na koncích nohavic. Boční šikmé kapsy a zadní kapsy na knoflík s dvojitým lemováním. V jednotlivých velikostech: optimálně sedí.

Detaily

Kvalita super 100:

Označení super 100 vyjadřuje kvalitu spředeného vlněného vlákna: 100 metrů vlákna použitého k výrobě těchto exkluzivních kalhot váží pouhý 1 gram. Sako je díky tomu lehoučké a velmi pohodlné na nošení: prostě ideální oblečení i do letních teplot

High twist:

Tato lehoučká látka je utkána z jemných točených vláken - bez přidání umělých vláken. Vzniká tak tkanina moderního vzhledu s výraznou strukturou. Kalhoty z tohoto materiálu se nemačkají, jsou elastické a prodyšné.

Materiál:

100 % střižní vlna

Barva:

antracitové

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Odkaz na kvalitu

Jelikož pokožce jsou nejbližší textilie, je tento výrobek přísně kontrolován na přítomnost škodlivých látek. Zadané údaje se přitom zakládají na zákonných požadavcích a mezinárodně uznávaných standardech.

Odkaz na kvalitu

Pečeť Woolmark Siegel označuje výrobky obsahující 100 % střižní vlny. Výrobky označené touto pečetí musí splňovat přísná pravidla pro udělování pečeti střižní vlny a kritéria pro kontrolu jakosti společnosti „The Woolmark Company“.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

18700

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.