Schließen
Grand Classé Quimbaya Colombia, 10 kapslí
Bohužel vyprodáno

Grand Classé Quimbaya Colombia, 10 kapslí

99,90 Kč Kč/100g: 133,20

 • Dostupnost: Již rozebráno
 • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
 • Nabídka platí pouze po krátkou dobu
 • Nenapodobitelné espresso svěžího charakteru s jedinečnými ovocnými akcenty
 • Vhodná do Vašeho kávovaru Cafissimo

Grand Classé Quimbaya Colombia, 10 kapslí

Grand Classé Quimbaya Colombia je nová limitovaná edice espressa pro kávovary Cafissimo značky Tchibo. Jako pro všechna espressa řady Grand Classé zvolili odborníci Tchibo i pro kávu Quimbaya Colombia pouze kávová zrna špičkové kvality.
V kouzelné krajině údolí Quindío na úpatí kolumbijských And leží nedaleko města Armenie malé rodinné kávové farmy. Pěstování kávy tradičními postupy se zde věnují po celé generace. Bujné plantáže propůjčují tomuto regionu s působivě bohatými klimatickými podmínkami nenapodobitelný ráz.

Kromě fascinující přírody, která poskytuje ideální podmínky pro pěstování vynikající kávy, spočívá kouzlo tohoto regionu také v tradici kolumbijské „zlaté“ civilizace Quimbaya a jejího tradičního uměleckého řemesla s dodnes dochovanými cennostmi. Tato civilizace vyráběla ze zlata nezaměnitelné šperky a nádherné sošky, v nichž se odráží slunce a jeho životodárná síla. I v dnešní době si jich Kolumbijci cení a uctívají uměleckořemeslné výtvory těchto lidí stejně jako kávu z této oblasti.

Když nastane ten správný čas, jsou zralé bobule kávovníku arabského určené pro tuto kávu Grand Classé sklízeny ručně. Ihned po sklizni jsou tyto ušlechtilé bobule kávy Arabica na farmách ošetřovány podle starých tradic a následně jsou sušeny na kolumbijském slunci. Citlivým pražením dokonale uzpůsobeným pro tuto kávu vzniká nenapodobitelné espresso svěžího charakteru s jedinečnými ovocnými akcenty. Vychutnejte si tuto vynikající kávu QUIMBAYA COLOMBIA a s jejím plným aromatem prožijte chvíle protkané zlatem.

Příprava kávy

Káva Grand Classé Quimbaya Colombia je určena pro systém jednotlivých porcí, který využívá kávovar Cafissimo. Každá jednotlivá kapsle obsahuje přesně odměřené množství jemně mleté kávy na přípravu jednoho šálku vynikajícího espressa Grand Classé Quimbaya Colombia. Kapsli jednoduše vložíte do kávovaru Cafissimo Tchibo, stisknete příslušné tlačítko...a káva je hotová.

Neprodyšně uzavřené kapsle

Díky používání neprodyšně uzavřených kapslí si můžete v každém šálku vychutnat kávu nejvyšší kvality. Zatímco v jiných kávovarech mohou z čerstvě namleté kávy některé z více než tisíce jejích vonných složek často rychle vyprchat, v neprodyšně uzavřených kapslích určených do kávovaru Cafissimo Tchibo je vynikající vůně kávy bezpečně zachována a uvolňuje se až při jejím spařování.

Hlavní výhody ve stručném přehledu

 • Rychlá a čistá příprava
 • Káva Grand Classé Quimbaya Colombia je spařována pod vhodným tlakem (vysoký tlak = černá kapsle s kávou = černé tlačítko na kávovaru)
 • Kapsle jsou vhodné k okamžitému použití
 • Každá kapsle obsahuje množství pro přípravu jedné porce kávy
 • Čerstvá vůně díky neprodyšnému uzavření kapslí

Kvalita a odpovědnost

100% káva Arabica:
Kávu Grand Classé Quimbaya Colombia sestavili odborníci společnosti Tchibo pouze ze zrnek nejlepší vysokohorské kávy Arabica, která ve vybraných polohách zrají pomaleji, a mají tak více času na to, aby se v nich mohla plně vyvinout nenapodobitelná rozmanitost více než 800 aromatických složek. Z kávových zrn této vysokohorské kávy Arabica používáme jen ta nejlepší: zralá, velká a dokonalá zrna.

Obsah:
10 kapslí à 7,5 g

Upozornění:
Uvedené ceny platí pouze při objednání na internetu.
Námi dodaná káva smí být dále prodávána pouze v podobě nápoje.

Kvalita

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

37201

Možné dodací adresy:

 • Fakturační adresa
 • Odlišná dodací adresa
 • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.