Schließen
Fototapeta Pampeliška
Bohužel vyprodáno

Fototapeta Pampeliška

549 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Velkoformátová, efektní tapeta na zeď
  • Motiv sestavený z 16 dílů – snadno se instaluje

Fototapeta Pampeliška

Okouzlující kousek přírody přímo u Vás doma. Ze 16 jednotlivých dílů pro jednoduché tapetování bez spojů vytvoříte XXL nástěnnou tapetu s působivým letním motivem odkvetlé pampelišky, který propůjčí interiéru vzdušně lehoučkou atmosféru. Součástí výrobku je speciální tapetové lepidlo, takže se do instalace můžete pustit hned.

Materiál:

Plakátový papír

Rozměry:

Celková velikost cca 2,54 x 3,56 m
Každý arch cca 44,5 cm x 1,27 m

Příslušenství:

Včetně speciálního lepidla na tapety a návodu na instalaci

Jednoduše se přilepí na zeď – je to tak jednoduché

Rozložení:

Jednotlivé archy fototapety rozložte ve správném pořadí, abyste viděli, jak motiv vypadá sestavený. Každý arch přesahuje předcházející arch zhruba v šířce 5 mm.

Zakreslení:

Na stěnu si nakreslete svislé čáry. Vezměte si na to vodováhu a tužku a na stěnu přiložte jeden arch fototapety, abyste si určili rozestupy čar. Myslete na překryv 5 mm.
Lepidlo z přiloženého sáčku rozpusťte zhruba ve 2 litrech studené vody. Lepidlo nechte asi 20 minut bobtnat a pak ho dobře promíchejte.

Lepení:

Lepidlo naneste válečkem nebo štětcem na zadní stranu jednotlivých archů. Dávejte přitom pozor, aby lepidlem byly plně pokryté i okraje. Fototapetu nechte měknout až cca 5 minut (všech 16 dílů stejně dlouho). Papír se přitom nepatrně roztáhne.

Aplikace:

Každý arch umístěte na zeď podle vyznačených svislých čar. Vycházejte přitom z vyznačeného středu. Archy lepte tak, aby se nejdříve překrývaly nahoře/dole nebo po straně. Archy vyhlaďte vlhkou houbou opatrně a směrem shora, aniž byste je ovšem posunuli. Větší vzduchové bubliny vytlačte houbou směrem ven. Menší vzduchové bublinky zmizí samy, až bude fototapeta schnout.

Úprava:

Okraje můžete zaříznout ostrým nožem, tak budou nejpěknější. Fototapetu ale také můžete maličko odlepit a okraje zastřihnout nůžkami.
Tapetu otřete vlhkým hadrem nebo houbou, abyste odstranili zbytky lepidla.

Tip:

Když chcete fototapetu opět odstranit, předem ji navlhčete vodou.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

59014

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.