Schließen
Dámské sportovní spodní prádlo se střižní vlnou merino
Bohužel vyprodáno

Dámské sportovní spodní prádlo se střižní vlnou merino

1 790 Kč

  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
Maximální pohodlí, přirozená regulace tepla a optimální odvod vlhkosti díky střižní vlně a speciálnímu vláknu DryActive Plus

Dámské sportovní spodní prádlo se střižní vlnou merino

Maximální pohodlí, přirozená regulace tepla a optimální odvod vlhkosti díky střižní vlně a speciálnímu vláknu DryActive Plus. Nejjemnější střižní vlna merino zajišťuje vyvážené tělesné klima a přirozeným způsobem pomáhá zabraňovat vzniku pachu. Prádlo je příjemně lehké, měkké a hřejivé. Bez postranních švů – pohodlně se nosí. S protižmolkovou úpravou proti plstění. Stojáček se zipem s ochranou brady.

Functional Seamless:

Oblečení zpracované beze švů: vyrábí se v jednom kuse na nejmodernějších kruhových pletacích strojích. Díky tomu je různé typy pleteniny (pro optimální tělesné klima) a různě elastické materiály možné spojovat beze švů. Toto oblečení pomáhá předcházet otlakům a oděrkám, pohodlněji se nosí a skvěle padne.

Střižní vlna merino:

Jemná rovnoměrná vlákna vlny z ovce merino se vyznačují vysokou pružností a přilnavostí. Střižní vlna merino zajišťuje vyvážené tělesné klima a přirozeně zabraňuje vzniku zápachu – je lehká, měkké a neobyčejně hřejivá.

DRYACTIVE PLUS:

Špičkové sportovní výkony můžete podávat jen při konstantní tělesné teplotě. Díky úpravě DryActive Plus materiál tělesnou vlhkost absorbuje, nicméně ji nezadržuje, ale odvede ji na vnější stranu textilie, kde se rychle odpařuje. Vaše tělo tak zůstává i při fyzické námaze příjemně v suchu a neprochladne.

Další informace:

Materiál: tričko 55 % vlna (merino), 45 % polyamid; kalhoty 55 % vlna (merino), 42 % polyamid, 3 % elastan
Barva: černá
Praní: 30 °C (speciální program pro jemné prádlo)

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Praní

Jemné prádlo, resp. vlna, velmi šetrný program při maximální teplotě 30 °C

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

42143

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.