Schließen

Caffè Crema Sumatra Ketiara

299,90 Kč Kč/100g: 59,98

  • Dostupnost: K dodání
  • termín dodání: 14.12.2016 - 16.12.2016
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Intenzivní kořenitá chuť s jemným medovým tónem a ovocným papájovým akcentem
  • 100 % zrnková káva Arabica z pěstitelských farem certifikovaných podle Fairtrade
  • 500 g zrnkové kávy
  • Limitovaná edice
Počet:

Caffè Crema Sumatra Ketiara

Objevte kávu „Sumatra Ketiara“ – zcela speciální, limitovanou edici velmi delikátní kávy ze Sumatry. Ostrov nacházející se na západě Indonésie je charakteristický sopečnou krajinou, gigantickými vodopády a hustými deštnými pralesy. Je domovem fascinující fauny, jako je například tygr sumaterský, kterému hrozí vyhynutí. V srdci hustých horských deštných pralesů na severozápadě Sumatry se nachází provincie Aceh, hornatá oblast, kde se už po mnoho generací pěstuje káva.

Ať už dáváte přednost kávovým kapslím, nebo zrnkové kávě, můžete si vychutnat naši Caffè Crema „Sumatra Ketiara“, která okouzlí ovocným papájovým akcentem, medovým tónem a nádherně kořenitým aroma.

Klima a aroma

Mírné klima a úrodná sopečná půda dodávají kávovým zrnkům pomalu dozrávajícím ve stínu exotických stromů naprosto jedinečné aroma. Pěstitelé kávy z družstva „Kopepi Ketiara“, které sestává převážně z žen, pěstují tuto unikátní kávu s vynaložením velké péče a letitých zkušeností.

Mokrá metoda zpracování známá jako Giling Basah, která se používá jen na Sumatře, dává kávě Arabica pěstované v hornatém regionu naprosto mimořádnou chuť. Tento postup zpracování zahrnuje odstranění dužiny, proprání kávových zrnek a jejich následné vložení do vodní lázně, kde zůstanou přes noc. Následuje proces částečného usušení kávových zrn. Pak je z ještě stále vlhkých kávových zrnek odstraněna slupka a kávová zrnka se dále suší na slunci. Díky tomuto postupu zpracování se u kávy rozvine nádherně bohaté, kořenité aroma.

Raritní káva

Naše raritní kávy Privat Kaffee jsou velmi exkluzivní, ušlechtilé kávy z odpovědné zemědělské produkce. Limitované raritní kávy pocházejí často z malých kávových farem a jsou k dostání 6x ročně.

Informace o výrobku

Pražená zrnková káva
Obsah: 500 g
Baleno v ochranné atmosféře

Tchibo GmbH
Überseering 18
D-22297 Hamburg

Fairtrade

Fairtrade je název programu. Logo FAIRTRADE je symbolem spravedlivého obchodování a zárukou minimálních cen pro malopěstitele a prémií určených pro společné projekty, jako jsou nemocnice nebo školy.

Nákupem výrobků s certifikátem Fairtrade můžete i Vy aktivně přispět ke zlepšení životních a pracovních podmínek malopěstitelů a jejich rodin v zemích, kde se pěstuje káva.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

82534

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Termín dodání záleží na způsobu Vámi zvolené platby 14.12.2016 - 16.12.2016
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826

Dotazy k výrobkům volejte na:
Telefon 800 090 440
Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.