Schließen
mood_tchibocard
Přihlášení do programu TchiboCard
Do programu TchiboCard se můžete přihlásit ZDARMA v našich kamenných obchodech, telefonicky nebo přes internet.

Pokud se chcete přihlásit přes internet, klikněte prosím v horním řádku na odkaz TchiboCard. Dostanete se tak na naši stránku TchiboCard, kde najdete stručné shrnutí všech výhod, které tento program přináší, a kde se můžete do tohoto programu také kdykoli, rychle a jednoduše přihlásit. Za tímto účelem prosím použijte odkaz Přihlásit se do programu TchiboCard.

Na konci formuláře si zvolte heslo, pomocí kterého se v budoucnu budete vždy přihlašovat jako zákazník vlastnící TchiboCard a které Vám umožní přístup k Vašemu osobnímu zákaznickému účtu. Že nechcete zmeškat žádnou nabídku související s TchiboCard a těšíte se, že budete využívat exkluzivních výhod, nabídek a akcí? V tom případě se nezapomeňte zaregistrovat k odebírání našeho Newsletteru. Po přečtení a odsouhlasení našich podmínek k účasti v programu můžete  svou přihlášku potvrdit kliknutím na Odeslat.

Následně Vám na Vaši e-mailovou adresu zašleme potvrzení žádosti o TchiboCard. Pokud jste se také zaregistrovali k odebírání Newsletteru, obdržíte ještě druhý e-mail, který prosím potvrďte. Vaše TchiboCard Vám po kontrole údajů bude zaslána během následujících 3-4 týdnů. V některých případech se může stát, že do sekce TchiboCard budete mít opět přístup až následující den.

Pokud už jste on-line zákazníkem Tchibo a v sekci Můj účet jste si svůj zákaznický účet už zřídil/a, zadejte prosím shodné přístupové údaje i pro TchiboCard. V opačném případě nebudou účty spárovány. Nejprve se tedy přihlaste do svého zákaznického účtu, a teprve potom si objednejte TchiboCard.