Schließen
mood_tchibocard
Sbírání Věrnostních zrnek s TchiboCard
Jako zákazníka vlastnícího TchiboCard Vás odměníme za každý Váš nákup! Při každém nákupu v kamenném obchodě i při každé objednávce v e-shopu se svojí TchiboCard totiž získáváte Věrnostní zrnka: za každých započatých 10 Kč z ceny nákupu jedno Věrnostní zrnko.

Nasbíraná Věrnostní zrnka můžete vyměnit za atraktivní prémie – buď v internetovém obchodě s prémiemi, nebo v kamenných obchodech Tchibo. Bohatá nabídka prémií zahrnuje jak permanentní prémie, jako je káva a vysoce kvalitní výrobky pro její přípravu a konzumaci, tak výrobky Tchibo z jednotlivých týdenních kolekcí, ale také exkluzivní on-line prémie. Veškeré informace najdete v obchodě s prémiemi v sekci TchiboCard.

Dovolujeme si Vás upozornit, že při vrácení již zakoupeného výrobku Tchibo bude odpovídající počet Věrnostních zrnek opět odečten z Vašeho účtu.

Počet Věrnostních zrnek
Jako zákazník vlastnící TchiboCard můžete aktuální počet nasbíraných Věrnostních zrnek zjistit na internetu, po přihlášení ke svému TchiboCard účtu v sekci Můj účet.
Aktuální počet Vašich Věrnostních zrnek Vám samozřejmě rádi sdělí také pracovníci v našich kamenných obchodech nebo na telefonním čísle 800 900 826. Dále ho najdete také na faktuře a na účtence.

Uplatnění Věrnostních zrnek
Nasbíraná Věrnostní zrnka můžete v internetovém obchodě s prémiemi nebo v kamenných obchodech vyměnit za atraktivní prémie. Bohatá nabídka prémií zahrnuje jak permanentní prémie, jako je káva a vysoce kvalitní výrobky pro její přípravu a konzumaci nebo také výrobky Tchibo z jednotlivých týdenních kolekcí, ale také exkluzivní on-line prémie.

Prémie z týdenních kolekcí jsou k dispozici tak dlouho, dokud je příslušná týdenní kolekce přístupná v e-shopu nebo v kamenném obchodě. Pokud by byl příslušný výrobek vyprodán už předem, nebude ho bohužel možné získat ani jako prémii. Exkluzivní on-line prémie můžete naopak za Věrnostní zrnka získávat až do vyčerpání zásob.

Veškeré informace získáte v obchodě s prémiemi v sekci TchiboCard.

Platnost Věrnostních zrnek
Pro zákazníky vlastnící TchiboCard platí: Věrnostní zrnka propadají po 30.04. každého kalendářního roku, nejdříve však po uplynutí 24 měsíců od příslušného nákupu. Poprvé mohou Věrnostní zrnka propadnout 30.04.2014.